İlginizi Çekebilir

BELEDİYE HİZMETE DEVAM EDİYOR

Işık'ın Kaleminden Türkoğlu'nun tarihi

TÜRKOĞLU'NUN ÇEHRESİ GELİŞMEYE DEVAM EDİYOR

KAHRAMANMARAŞ'A ŞEHİT ATEŞİ DÜŞTÜ

Kuşlarına Türk Sanat Müziği dinletiyor

Pazarcık'ta  ''15 Temmuz'' anma etkinliği

BÖLGE MÜDÜRÜ ALTINDAŞ’TAN BAŞKAN OKUMUŞ’A ZiYARET

Kahramanmaraş Orman Bölge Müdürü Alpaslan Altındaş, Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş'u makamında ziyaret ederek, ilçede yapılan çalışmaları gezdi.

Ziyaretlerin ardı arkasının kesilmediği Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş, bu kez ise Kahramanmaraş Orman Bölge Müdürü Alpaslan Altındaş ve ekibini ağırladı. Ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere Türkoğlu’na gelen Kahramanmaraş Orman Bölge Müdürü Alpaslan Altındaş ilk olarak Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş’u makamında ziyaret etti. Altındaş’a, Silvi (Ağaçlandırma) Kültür Müdürü Hüseyin Akçay ve İlçe Orman Şefi Metin İyik de eşlik etti. Makam ziyaretinin ardından Osman Okumuş, Orman Bölge Müdürü Alpaslan Altındaş’a ilçede yapılan çalışmalar hakkında yerinde bilgiler verdi. Daha sonra Atlı Binicilik ve Okçuluk Eğitim Merkezi’ne geçen Osman Okumuş ve Alpaslan Altındaş, burada at binen gençleri izledi. Gezi esnasında açıklamalarda bulunan Alpaslan Altındaş, Osman Okumuş’u yaptıkları çalışmalardan dolayı tebrik ederek, başarılar diledi.

“YOĞUN BİR ŞEKİLDE ÇALIŞIYORUZ'
Türkoğlu Başkanı Osman Okumuş ise ziyaretlerinden dolayı Orman Bölge Müdürü Alpaslan Altındaş teşekkür ederek, “Türkoğlu ilçemizin gelişmesi için yoğun bir şekilde çalışmalarımıza devam ediyoruz. Yaptığımız çalışmalarla birlikte Türkoğlu’muz çok daha güzel olacak. Türkoğlu’nda bir ilçede, hatta bir ilde, neler bulunması gerekiyorsa, onlar oluşuyor. İnşallah Türkoğlu’muz çok daha güzel, cazibe merkezi olacak bir ilçe olma yolunda hızla ilerliyor' ifadelerini kullandı.
(Haber:Kahraman KAR)

PİYASA

  • FİYAT DEĞİŞİM DEĞ (%)
  • BIST 93002 % 0,73
  • DOLAR 4.8253 % 0,64
  • EURO 5.6086 % 0,45
  • ALTIN 188.81 % -0,84
1

VELİLERDEN BÜYÜKŞEHİR'E TEŞEKKÜR

2

1920 MARAŞSPOR'DA OLAĞANÜSTÜ GENEL KURUL

3

Kuşlarına Türk Sanat Müziği dinletiyor

4

Pazarcık'ta  ''15 Temmuz'' anma etkinliği

5

Rusya'ya Elbistan kabağı

6

Kahramanmaraş şehidini uğurladı!

7

SEÇİM SONRASI ALTIN FİYATLARI DÜŞTÜ

8

2 Ay sonra askere gidecekti baraj göletinde boğuldu  

BELEDİYE HİZMETE DEVAM EDİYOR

Türkoğlu Belediyesi ilçeye ve mahallelerine hizmet götürmeye devam ederken, bu hizmetlerden en çok yararlanan mahallerin başında Şekeroba Mahallesi geliyor.

Işık'ın Kaleminden Türkoğlu'nun tarihi

Tarihçi ve yazar Mehmet Işık, Türkoğlu'nun yüzlerce yıllık tarihini derleyerek kaleme aldı.

TÜRKOĞLU'NUN ÇEHRESİ GELİŞMEYE DEVAM EDİYOR

Büyükşehir yasasıyla birlikte 2014'ten bu yana Başkan Okumuş öncülüğünde ilçeye projeler kazandırmaya devam eden Türkoğlu Belediyesi, çehresini her geçen gün geliştiriyor.

KAHRAMANMARAŞ'A ŞEHİT ATEŞİ DÜŞTÜ

Van'da 4 gün önce bir eve düzenlenen operasyonda PKK'lı teröristlerle çıkan çatışmada yaralanan polis memurlarından Ahmet Altun (22), tedavi gördüğü hastanede doktorların tüm çabasına karşın kurtarılamayarak şehit oldu.

‘Vicdanen idam gelmeli kimyasal hadım çözüm değil'

Geçtiğimiz günlerde Ankara'nın Polatlı İlçesinde cinsel istismar sonucu vahşice öldürülerek katledilen 8 yaşındaki Eylül için tüm Türkiye'den gelen idam çağrısını üzerine Av. Yasemin Karaca gazetemize kapılarını açarak, gündemdeki idam ve kimyasal hadımı değerlendirerek önemli açıklamalarda bulundu.

 5 ton nohudu ateşe verdiler 

Kahramanmaraş'ın Pazarcık ilçesinde 10 dönüm tarladan toplanan 5 ton nohut, kimliği belirsiz kişiler tarafından ateşe verildi.