İlginizi Çekebilir

BELEDİYE HİZMETE DEVAM EDİYOR

Işık'ın Kaleminden Türkoğlu'nun tarihi

TÜRKOĞLU'NUN ÇEHRESİ GELİŞMEYE DEVAM EDİYOR

KAHRAMANMARAŞ'A ŞEHİT ATEŞİ DÜŞTÜ

Kuşlarına Türk Sanat Müziği dinletiyor

Pazarcık'ta  ''15 Temmuz'' anma etkinliği

ÖĞRENCİLERDEN OKUMUŞ'A TEŞEKKÜR

Türkoğlu Anadolu Lisesi öğrencileri, eğitime yapmış olduğu katkılardan dolayı, Belediye Başkanı Osman Okumuş'u makamında ziyaret ederek teşekkür ettiler.
Eğitime çok önem veren ve öğrencilerin daha rahat ortamlarda öğretim görmesi için bir çok okulu tadilattan geçirerek ve okul araç gereçleri yardım yapan Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş “Eğitim olmadan ilerleyemeyiz, öğrencilerimiz daha iyi şartlarda okusunlar diye bütün çabamız, eğitim yuvalarımızı belediyemiz tarafından tadilat ederek daha ferah huzurlu bir öğretim ortamı sunuyoruz. Hem öğrencilerimiz, hem öğretmenlerimiz bu ortamlarda performans olarak daha iyi oluyorlar. Okul araç ve gereçleri eksik olan okullarımıza yardımlar yapıyoruz. Test kitapçıkları dağıtarak, öğrencilerimizin sınavlara çalışmasında katkıda bulunuyoruz. Ayrıca ilçemizde sosyal aktiviteler yaparak öğrencilerimize moral aşılıyoruz. Rabbim Tüm Öğrencilerimize zihin açıklığı versin başarılar dilerim' ifadelerini kullandı. Kahraman Kar

PİYASA

  • FİYAT DEĞİŞİM DEĞ (%)
  • BIST 93002 % 0,73
  • DOLAR 4.8253 % 0,64
  • EURO 5.6086 % 0,45
  • ALTIN 188.81 % -0,84
1

VELİLERDEN BÜYÜKŞEHİR'E TEŞEKKÜR

2

1920 MARAŞSPOR'DA OLAĞANÜSTÜ GENEL KURUL

3

Kuşlarına Türk Sanat Müziği dinletiyor

4

Pazarcık'ta  ''15 Temmuz'' anma etkinliği

5

Rusya'ya Elbistan kabağı

6

Kahramanmaraş şehidini uğurladı!

7

SEÇİM SONRASI ALTIN FİYATLARI DÜŞTÜ

8

2 Ay sonra askere gidecekti baraj göletinde boğuldu  

BELEDİYE HİZMETE DEVAM EDİYOR

Türkoğlu Belediyesi ilçeye ve mahallelerine hizmet götürmeye devam ederken, bu hizmetlerden en çok yararlanan mahallerin başında Şekeroba Mahallesi geliyor.

Işık'ın Kaleminden Türkoğlu'nun tarihi

Tarihçi ve yazar Mehmet Işık, Türkoğlu'nun yüzlerce yıllık tarihini derleyerek kaleme aldı.

TÜRKOĞLU'NUN ÇEHRESİ GELİŞMEYE DEVAM EDİYOR

Büyükşehir yasasıyla birlikte 2014'ten bu yana Başkan Okumuş öncülüğünde ilçeye projeler kazandırmaya devam eden Türkoğlu Belediyesi, çehresini her geçen gün geliştiriyor.

KAHRAMANMARAŞ'A ŞEHİT ATEŞİ DÜŞTÜ

Van'da 4 gün önce bir eve düzenlenen operasyonda PKK'lı teröristlerle çıkan çatışmada yaralanan polis memurlarından Ahmet Altun (22), tedavi gördüğü hastanede doktorların tüm çabasına karşın kurtarılamayarak şehit oldu.

‘Vicdanen idam gelmeli kimyasal hadım çözüm değil'

Geçtiğimiz günlerde Ankara'nın Polatlı İlçesinde cinsel istismar sonucu vahşice öldürülerek katledilen 8 yaşındaki Eylül için tüm Türkiye'den gelen idam çağrısını üzerine Av. Yasemin Karaca gazetemize kapılarını açarak, gündemdeki idam ve kimyasal hadımı değerlendirerek önemli açıklamalarda bulundu.

 5 ton nohudu ateşe verdiler 

Kahramanmaraş'ın Pazarcık ilçesinde 10 dönüm tarladan toplanan 5 ton nohut, kimliği belirsiz kişiler tarafından ateşe verildi.