İlginizi Çekebilir

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan: Tüm Türkiye'ye kritik çağrı

40 yıl önce terk ettikleri ata yurtlarına şölenle döndüler   

Okul fareleri, kıskıvrak yakalandı

Keçe tasarım sergisi açıldı   

Araba fiyatına ulaşan kurbanlıklar alıcı bekliyor  

İtibar etmeyin

OKUMUŞ VE HALK EL ELE

Vatandaşlarla daha fazla birlikte olmak, Türkoğlu halkının sorunlarını kendi ağızlarından bire bir görüşerek dinlemek, çözüm noktasına karşılıklı istişarelerde bulunmak amacı ile Türkoğlu Belediye Başkanı Os-man Okumuş mahalle ziyaretlerine devam ediyor.
Her hafta daha da yoğun bir katılım ile toplantılara devam ettiklerini kaydeden Okumuş, vatandaşların taleplerini almak, dertlerini dinleyerek çözüme birlikte ulaşmak adına düzenl-edikleri ziyaretlerin benimse-nmesinin kendilerini mutlu ettiğini söyledi.
Okumuş “ Göreve başladığım ilk gün de belirttiğim gibi, ama-cımız: adının bile bir marka olduğu Türkoğlu ülkemizin nadide ilçelerinden birisi olma yolunda gelecek nesillere geçmişten aldıkları gibi emanet etmek ve daha yaşanılır bir ilçe haline getirmek için çalışm-aktayız.
Bize verilen görevi layığı ile yerine getirebilme gayreti içerisindeyiz.
Bu nedenle her zaman söyle-diğim gibi, bu hizmetleri vatandaşımız ile iç içe onlardan destek, fikir ve dua alarak yapacağız. İşte bu noktada bugün İmalı Mahallemizdeyiz, İlçe Merkezimizde konfor ve modern ne varsa İmalı Mahalle-mize de yatırımları yapacağız ve yapıyoruz. Bize desteğini esirgemeyen İmalı Mahallemize çok teşekkür ediyoruz' dedi. Osman Tuğrul TuĞ

PİYASA

  • FİYAT DEĞİŞİM DEĞ (%)
  • BIST 93418 % 0,79
  • DOLAR 6.2288 % -2,00
  • EURO 7.0729 % -1,89
  • ALTIN 238.14 % -0,43
1

VELİLERDEN BÜYÜKŞEHİR'E TEŞEKKÜR

2

1920 MARAŞSPOR'DA OLAĞANÜSTÜ GENEL KURUL

3

Kuşlarına Türk Sanat Müziği dinletiyor

4

Pazarcık'ta  ''15 Temmuz'' anma etkinliği

5

Rusya'ya Elbistan kabağı

6

Kahramanmaraş şehidini uğurladı!

7

SEÇİM SONRASI ALTIN FİYATLARI DÜŞTÜ

8

2 Ay sonra askere gidecekti baraj göletinde boğuldu  

Dolar ve Euro'daki artış işleri etkiliyor

Kahramanmaraş'ın Türkoğlu İlçesinde telefon işletmecisi olan Erkan Nahırcı, dövizlerin artmasının işleri tedirgin ettiğini söyledi.

Bu mahallede telefon çekmiyor  

Kahramanmaraş'ın Onikişubat İlçesi Yenidemir Mahallesi'nde telefon şebeke vericilerinin iyi çekmemesi nedeniyle vatandaşlar, cep telefonu ile görüşmelerini tepe ve çatılara çıkarak gerçekleştirebiliyor.  

Başkan Erkoç: “Hayvancılık OSB'si kuruyoruz”

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, Canlı Hayvan Borsası'nda incelemelerde bulundu.

Bayazıt, “Tercihlerinizi şansa bırakmayın”

Özel Birey Eğitim Kurumları Rehberlik Servisi Üniversiteler tercihleri sürecinde vermiş olduğu Doğru Tercih semineriyle adaylara destek olmaya devam ediyor.

KAÜ ve GAÜ'den Kahramanmaraş Fuarı

Kıbrıs Amerikan Üniversitesi (KAÜ) ve Girne Amerikan Üniversitesi (GAÜ) 7-14 Ağustos tarihleri arasında Kahramanmaraş Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezi'nde alanında uzman danışmanlarla güvenli tercih, uzman psikologlarla meslek danışmanlığı, seçkin üniversitelerin tanıtım etkinlikleri ve uzman eğitimcilerle bilgilendirme fuarında yer alarak aday öğrenciler ile buluşuyor.

Uyuşturucu operasyonu: 1 gözaltı   

Kahramanmaraş'ta düzenlenen uyuşturucu operasyonunda 1 kişi satışa hazır uyuşturucu maddeleriyle birlikte yakalandı.