İlginizi Çekebilir

BELEDİYE HİZMETE DEVAM EDİYOR

Işık'ın Kaleminden Türkoğlu'nun tarihi

TÜRKOĞLU'NUN ÇEHRESİ GELİŞMEYE DEVAM EDİYOR

KAHRAMANMARAŞ'A ŞEHİT ATEŞİ DÜŞTÜ

Kuşlarına Türk Sanat Müziği dinletiyor

Pazarcık'ta  ''15 Temmuz'' anma etkinliği

OSMAN OKUMUŞ TAKDiR TOPLUYOR

Hasta ziyaretlerine verdiği önem ile bilinen ve yoğun çalışma temposu arasında ilçe halkının acılarını ve dertlerini paylaşmak adına her fırsatta vatandaşlarla bir araya gelen Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş büyük takdir topluyor.

Gece gündüz demeden vatandaşlarla birlikte olmaya çalışan ve her fırsatta hastaları ve yaşlıları ziyaret eden Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş, Kahramanmaraş Necip Fazıl Şehir Hastanesi’nde yatan hastalara geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.

“HASTALARA ŞEFKATİ BİR BORÇ BİLELİM'
Kahramanmaraş Necip Fazıl Şehir Hastanesi içerisinde yer alan servisleri dolaşarak tedavi gören hastalarla ve hasta yakınları ile bir süre sohbet eden Başkan Osman Okumuş, tüm hastalara acil şifalar, çalışanlara da işlerinde kolaylıklar diledi. Ziyaret ettiği her hasta ile sohbet eden ve sağlık durumu hakkında bilgi alan Başkan Okumuş, “Hastalarımızdan sevgi ve şefkatimizi esirgememeyi bir borç bilelim. Özellikle yaşlı hastalarımız, hastalıklarından dolayı yatağa bağlanınca sevdiği insanların ziyaretlerine gelmelerini beklerler. Bizde onları yalnız bırakmayarak, moral verelim istedik. Bütün hastalarımıza Allah’tan şifa diliyorum' dedi.
Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş’un bu davranışı ise hasta ve hasta yakınlarından büyük takdir topladı. Hastane ortamında hatırlandıkları için çok memnun olduklarını belirten hastalar ve yakınları, böyle bir ziyaretin kendilerine moral verdiğini ifade ederek başkan Okumuş’a teşekkür etti.
(Haber:Ahmet GÜNEÇIKAN)

PİYASA

  • FİYAT DEĞİŞİM DEĞ (%)
  • BIST 93002 % 0,73
  • DOLAR 4.8253 % 0,64
  • EURO 5.6086 % 0,45
  • ALTIN 188.81 % -0,84
1

VELİLERDEN BÜYÜKŞEHİR'E TEŞEKKÜR

2

1920 MARAŞSPOR'DA OLAĞANÜSTÜ GENEL KURUL

3

Kuşlarına Türk Sanat Müziği dinletiyor

4

Pazarcık'ta  ''15 Temmuz'' anma etkinliği

5

Rusya'ya Elbistan kabağı

6

Kahramanmaraş şehidini uğurladı!

7

SEÇİM SONRASI ALTIN FİYATLARI DÜŞTÜ

8

2 Ay sonra askere gidecekti baraj göletinde boğuldu  

BELEDİYE HİZMETE DEVAM EDİYOR

Türkoğlu Belediyesi ilçeye ve mahallelerine hizmet götürmeye devam ederken, bu hizmetlerden en çok yararlanan mahallerin başında Şekeroba Mahallesi geliyor.

Işık'ın Kaleminden Türkoğlu'nun tarihi

Tarihçi ve yazar Mehmet Işık, Türkoğlu'nun yüzlerce yıllık tarihini derleyerek kaleme aldı.

TÜRKOĞLU'NUN ÇEHRESİ GELİŞMEYE DEVAM EDİYOR

Büyükşehir yasasıyla birlikte 2014'ten bu yana Başkan Okumuş öncülüğünde ilçeye projeler kazandırmaya devam eden Türkoğlu Belediyesi, çehresini her geçen gün geliştiriyor.

KAHRAMANMARAŞ'A ŞEHİT ATEŞİ DÜŞTÜ

Van'da 4 gün önce bir eve düzenlenen operasyonda PKK'lı teröristlerle çıkan çatışmada yaralanan polis memurlarından Ahmet Altun (22), tedavi gördüğü hastanede doktorların tüm çabasına karşın kurtarılamayarak şehit oldu.

‘Vicdanen idam gelmeli kimyasal hadım çözüm değil'

Geçtiğimiz günlerde Ankara'nın Polatlı İlçesinde cinsel istismar sonucu vahşice öldürülerek katledilen 8 yaşındaki Eylül için tüm Türkiye'den gelen idam çağrısını üzerine Av. Yasemin Karaca gazetemize kapılarını açarak, gündemdeki idam ve kimyasal hadımı değerlendirerek önemli açıklamalarda bulundu.

 5 ton nohudu ateşe verdiler 

Kahramanmaraş'ın Pazarcık ilçesinde 10 dönüm tarladan toplanan 5 ton nohut, kimliği belirsiz kişiler tarafından ateşe verildi.