Türkoğlu Haber Gazetesi » Spor »HERİFF BAY-BAYAN GÜZELLİK SALONU'NDAN TÜRKOĞLU BELEDİYESPOR’A BAKLAVA İKRAMI
2017-10-04 14:27:58

HERİFF BAY-BAYAN GÜZELLİK SALONU'NDAN TÜRKOĞLU BELEDİYESPOR’A BAKLAVA İKRAMI

HERİFF BAY-BAYAN GÜZELLİK SALONU'NDAN  TÜRKOĞLU BELEDİYESPOR’A BAKLAVA İKRAMI

Kahramanmaraş’ta faaliyet gösteren HERİFF Bay-Bayan Güzellik Salonu işletmecisi Murat Domurcukgül, Türkoğlu Belediyespor antrenmanını ziyaret ederek, futbolcu ve teknik heyete baklava ikramında bulundu.

Kahramanmaraş 1. Amatör Küme Büyükler Ligi temsilcimiz Türkoğlu Belediyespor, kendi tesislerinde hazırlıklarını sürdürüyor. Antrenör Hasan Balkan yönetiminde yeni sezona hazırlanan Mavi-beyazlılara, eski futbolculardan olan ve HERİFF Bay-Bayan Güzellik Salonu’nun işletmeciliğini yapan Murat Domurcukgül ziyarette bulunarak futbolcu ve teknik ekibe baklava ikram etti.

‘OSMAN OKUMUŞ İLÇEYE DE SPORA DA SAHİP ÇIKIYOR’
Neşeli bir ortamda geçtiği gözlemlenen antrenmanda, HERİFF Bay-Bayan Güzellik Salonu işletmecisi Dumurcukgül, Türkoğlu Belediyespor’a yeni sezonda başarı dileğinde bulunarak şöyle konuştu, “Türkoğlu ilçemiz son yıllarda Kahramanmaraş’ın gelişmekte olan ilçelerinden birisi. Tabi ki bu ilçemizin gelişmesinin en büşük nedenleri arasında ise Belediye Başkanı Osman Okumuş bulunmakta. Osman Okumuş, ilçeye yaptığı hizmetlerin yanında spora da sahip çıkıyor. Herkesin bildiği üzere spor en büyük tanıtım araçlarından birtanesidir. İşte Başkan Okumuş’ta Türkoğlu Belediyespor’a sahip çıkarak, ilçenin tanıtımına büyük katkı sağlıyor. Geçen yıl bu takım şampiyonluğa oynamış ve finalde kaybetmişti. Bu yıl ise yine iyi bir ekip oluşturuldu. Bizde bir sporsever olarak takımları takip ediyoruz. Bu anlamda da hem eski bir sporcu olarak hem de bir esnaf olarak Türkoğlu Belediyespor’u ziyaret edip, onlarla kaynaşalım istedim. İnşallah Türkoğlu Belediyespor sezon sonu hak ettiği yere gelecektir.”
Türkoğlu Belediyespor Anterönörü Hasan Balkan’da, Murat Domurcukgül’e nazik davranışından dolayı teşekkür etti.
(Haber:Ahmet GÜNEÇIKAN)

Şartları okudum ve onaylıyorum.

TÜRKOĞLU HABER'DE BUGÜN

2018-05-21 Tarihli Türkoğlu Haber Gazetesi