Türkoğlu Haber Gazetesi » Güncel »OKUMUŞ; ONLARIN DERTLERİ BİZİM DERDİMİZDİR
2017-12-14 13:12:58

OKUMUŞ; ONLARIN DERTLERİ BİZİM DERDİMİZDİR

OKUMUŞ; ONLARIN DERTLERİ BİZİM DERDİMİZDİR

Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş, Türkoğlu Belediyesi olarak her zaman şehit yakınları ve gaziler ile beraber olmaya gayret ettiklerini ifade ederek, “Onların dertleri bizim derdimizdir” dedi.

 

Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimleri Derneği Kahramanmaraş Şubesi üyeleri bir heyet ile birlikte Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş’u makamında ziyaret ederek bir süre görüştü. Ziyarette Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimleri Derneği üyeleri, gazi ve şehit yakınlarına göstermiş olduğu yakın ilgi ve alakadan dolayı Osman Okumuş’a teşekkür ziyareti gerçekleştirdiklerini belirtti.

Şehit yakınları ve gazilerin ziyaretinden doyduğu memnuniyeti dile getiren Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş ise, “Türkoğlu Belediyesi olarak her zaman şehit yakınlarımız ve gazilerimiz ile beraber olmaya gayret ediyoruz. Onların dertleri bizlerin dertlerimizdir. Devletimizin ve hükumetimizin gazilerimize ve şehit ailelerimize vermiş olduğu değeri başka bir devlette görmek mümkün değildir. Bu millet vatanı ve bayrağı için şehitliği göze almış bir millettir. Türkiye, terör örgütleri ile ciddi bir mücadele içerisindedir. Bu vesile ile aziz şehitlerimizi ve vefat eden gazilerimizi bir kez daha rahmet, minnet ve şükran ile yad ederken, hayatta olan gazilerimize de sıhhat, sağlık ve afiyet diliyorum” dedi.

Ziyaret sonrası Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimleri Derneği Kahramanmaraş Şubesi üyeleri, Başkan Osman Okumuş’a bir tablo hediye etti.

(Haber: Kahraman KAR)

Şartları okudum ve onaylıyorum.

TÜRKOĞLU HABER'DE BUGÜN

2018-04-20 Tarihli Türkoğlu Haber Gazetesi