Türkoğlu Haber Gazetesi » »OKUMUŞ’TAN UYGULAMA NOKTALARINA ZİYARET
2018-03-08 09:10:28

OKUMUŞ’TAN UYGULAMA NOKTALARINA ZİYARET

OKUMUŞ’TAN UYGULAMA NOKTALARINA ZİYARET

Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş, Kahramanmaraş İl Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin uygulama noktasındaki görevli polislere moral ve motivasyon amacıyla ziyarette bulundu.
Ziyaret sırasında Emniyet Mensupları ile sohbet eden Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş “ Biz geleceğimizin teminatı olan güvenlik güçlerine, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olarak her zaman destekçiyiz diyen Okumuş Kahraman-maraş-Adana Karayolu Aksu mahallesi yol üzerindeki uygulama noktasında görev alan polis amir ve kolluk kuvvetlerini ziyaret etti.
Ziyaret sırasında basın mensuplarına açıklamada bulunan Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş; "Ülkemizin geleceği ve teminatı olan güvenlik güçlerimizi bugün ziyaret ettik. Türkoğlu Belediyemiz her zaman olduğu gibi bugünde yanlarında. Biz geleceğimizin teminatı olan güvenlik güçlerine Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olarak her zaman destekçiyiz.
Türkiye çok önemli günlerden geçiyor. Geçmişinde çok güçlü bağları olan ve bir çok imparatorluğa ev sahipliği yapan Türkiye Cumhuriyeti vatan-daşları olarak güvenlik güçlerimiz, askeriyemiz çok güçlü bir şekilde vatanını savunmaktadırlar.
Afrin de zeytin dalı operasyonu devam etmekte. Bugüne kadar oradaki operasyonda şehit olan kardeşlerimize Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz. Gazilerimize de acil şifalar diliyoruz.
Türkiye'mizin Güney Doğusunda ve Doğusunda gece gündüz mücadele veren güvenlik güçlerimizin yanında olduğumuzu hissettirmek için bugün ziyaretlerine geldik hepsine Allah kolaylık versin" dedi. Kahraman Kar

Şartları okudum ve onaylıyorum.

TÜRKOĞLU HABER'DE BUGÜN

2018-03-24 Tarihli Türkoğlu Haber Gazetesi