Türkoğlu Haber Gazetesi » »TÜKOĞLU AKÇALI MAHALLESİ TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİNE DESTEK İÇİN HASSA'DA
2018-03-13 09:10:39

TÜKOĞLU AKÇALI MAHALLESİ TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİNE DESTEK İÇİN HASSA'DA

TÜKOĞLU AKÇALI MAHALLESİ TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİNE DESTEK İÇİN HASSA'DA

TSK'nın Afrin'deki terörist unsurlara yönelik Zeytin Dalı Harekâtı'na katılan Türk Silahlı Kuvvetlerine halktan büyük destek gelmeye devam ediyor.
Türkoğlu Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Nar ve Ramazan Bozdoğan'ın katılımlarıyla, Türkoğlu ilçesi Akçalı Mahallesi sakinlerinin düzenlemiş olduğu, Afrin' deki TSK ve ÖSO'nun Zeytin Dalı harekatındaki, Mehmetçiklerimize destek amacıyla sınırın sıfır noktasına 100 araçlık konvoyla ziyaretlerde bulunuldu.
Sınırın sıfır noktasında Türk Silahlı Kuvvetlerinin yanında olduğunu gösteren Türkoğlu halkı, kurbanlar keserek ve Kuran-ı Kerim okuyarak askerlerimize moral oldu.
Türkoğlu Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Nar “ Türkoğlu ilçemizin Akçalı Mahalle sakinleri ile sınırın sıfır noktasına gelerek silahlı kuvvetlerimizin yanında olduğumuzu göstermek için onlara moral vermek için buradayız. Allah askerlerimize güç kuvvet versin, devletimizi korusun” ifadelerini kullandı.
Türkoğlu Belediye Başkan Yardımcısı Ramazan Bozdoğan “ Türk Silahlı Kuvvetlerimiz zor şartlar altında ülkemizin güvenliği için buralarda emperyalist güçlere karşı büyük bir savaş veriyor. Bu kutlu davada Türk silahlı kuvvetlerimizin Türkoğlu halkı olarak her zaman yanında olduğumuzu göstermek için sınırı sıfır noktasına geldik. Bu noktada kurbanlar kestik. Dualar okuduk. Akçalı mahallemizin sakinleri 100 araçlık konvoy oluşturarak devletinin her zaman her durumda yanında olduğunu gösterdi. Rabbim vatanımızı, milletimizi tüm kötülüklerden korusun” dedi.
Adem Merk

Şartları okudum ve onaylıyorum.

TÜRKOĞLU HABER'DE BUGÜN

2018-03-24 Tarihli Türkoğlu Haber Gazetesi