Türkoğlu Haber Gazetesi » »OKUMUŞ KENT MEYDAN ÇALIŞMALARINI İNCELEDİ
2018-03-14 10:41:09

OKUMUŞ KENT MEYDAN ÇALIŞMALARINI İNCELEDİ

OKUMUŞ KENT MEYDAN ÇALIŞMALARINI İNCELEDİ

Türkoğlu Belediyesi tarafından, Gaziler Mahallesindeki kent meydanı ve İmalı deresi etrafında bulunan sokak, cephe, araç ve yaya yolları iyileştirme çalışmalarına başladı.
Kent Meydanı ile ilçeyi daha modern ve yaşanılabilir hale getirme çabası içerisinde olan Türkoğlu Belediye Başkan Osman Okumuş prestij projesi olan çalışmaların bir an önce bitip halkın hizmetine sunmak için çalışmaları hızlandırdı.
Bu düzenleme içerisinde TSE standartlarında, engellilere uygun yollar, kaldırımlar tasarladıkları aktaran Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş “Mimari estetik kararları alıp dış cephelerde tip uygulamaya geçtik, Kent meydanının bir an önce bitirmek ve ilçemize kazandırmak için gecemizi gündüzümüze katarak çalışıyoruz. Çabalarımız meyvelerini veriyor. Yılmadan, yorulmadan halkamıza hizmet sevdası ile yola çıktım. İlçemizde bir çok projeyi hizmete açarak halkımızın hizmetine sunduk. İmalı deresi etrafında bulunan alanlara ve sokaklara TSE standartlarında çalışmalar yapıyoruz. Engelli vatandaşlarımızın da bu alanlardan faydalanması için onlara özel çalışmalar yapıyoruz. İnşallah en yakın zamanda Kent Meydanımız hazır olacak” ifadelerini kullandı.
ADEM MERK

Şartları okudum ve onaylıyorum.

TÜRKOĞLU HABER'DE BUGÜN

2018-03-24 Tarihli Türkoğlu Haber Gazetesi