Türkoğlu Haber Gazetesi » »BÜYÜKŞEHİR'DEN ÇOCUK SERVİSİNDE ETKİNLİK
2018-03-14 10:48:30

BÜYÜKŞEHİR'DEN ÇOCUK SERVİSİNDE ETKİNLİK

BÜYÜKŞEHİR'DEN ÇOCUK SERVİSİNDE ETKİNLİK

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Kahra-manmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Tıp Fakül-tesi'nde tedavi gören çocuklara düzenlediği etkinlikle güzel bir gün geçirmelerine vesile oldu.
Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi ile Kahraman-maraş Sütçü İmam Üniversitesi Tıp Öğrencileri Birliği'nin ortaklaşa KSÜ Tıp Fakültesi Hastanesi Pediatri Bölümü servisinde tedavi gören çocuklar için düzen-lediği etkinlikte çocuklar hastalıklarını unutup adeta eğlendiler.
Pediatri bölümünde ger-çekleştirilen etkinliklerde birlikte masal saati yapıl-ırken, boyama kitapları ile boyalar hediye edilerek boyama saati yapıldı.
Büyükşehir Belediyesi alınan kitaplar hediye edildi. Aynı zamanda onkoloji pediatri bölümdeki çocuklarımıza da kitaplar ve oyuncaklar hediye edildi.
KSÜ Tıp Öğrencileri Birliği ile yapılan etkinlikte pediatri bölümünde tedavi gören hasta çocuklara müzikal eğlence yapılıp, kitaptan kostümü ve palyaçoyla bir nebzede olsa mevcut durumlarını unutturarak eğlendirildiler.
Hasta refakatçilerinin de en az çocuklar kadar mutlu olduğu etkinliğin sonunda Tıp Öğrenci Birliği üyelerine de Kahramanmaraş Büyük-şehir Belediyesi yayınl-arından olan kitaplar hediye edildi.
Haber Merkezi

Şartları okudum ve onaylıyorum.

TÜRKOĞLU HABER'DE BUGÜN

2018-05-21 Tarihli Türkoğlu Haber Gazetesi