Türkoğlu Haber Gazetesi » »AK KADINLAR KAPI KAPI GEZMEYE DEVAM EDİYOR
2018-03-16 10:41:11

AK KADINLAR KAPI KAPI GEZMEYE DEVAM EDİYOR

AK KADINLAR KAPI KAPI GEZMEYE DEVAM EDİYOR

Akparti Türkoğlu İlçe Kadın Kolları Başkanı Hidayet Kardaş ve Yönetim kurulu üyeleri 2019 yılı cumhurbaşkanlığı seçimleri öncesi kapı kapı gezmeye kadınların sorunlarını ve önerilerini dinlemeye devam ediyor.
Göreve geldiği günden bu yana gece gündüz Türkoğlu kadınlarının sorunları için gece gündüz çalışan Akparti Türkoğlu Kadın Kolları ilçe başkanı Hidayet Kardaş ve Yönetim Kurulu Üyeleri türkoğlulu kadınların sıkıntılarını ve önerilerini dinleyerek istişare yapıyor 2019 genel seçimleri öncesi Akparti politikalarını, kadınlar için yaptığı projeleri anlatıyorlar.
Kapı kapı gezerek 2019 genel seçimleri ve izlenilecek politikaları anlatan ve Türkoğlu Kadınlarının sorunlarını yakından ilgilenerek çözüm bulunması için çaba sarfeden Türkoğlu Akparti Kadın Kolları İlçe Başkanı Hidayet Kardaş “ Bizler öncelikle Akparti Türkoğlu ilçe kadın kolları olarak İlçemizde yaşayan kadınlarımız bizlere ulaşması erkeklere göre daha zor olduğu için ayaklarına kadar giderek sıkıntılarını, önerilerini evlerinde dinleyerek istişareler yapıyoruz, Ak sevda yolunda Akparti'mizi ve politikalarını kadınlarımızı ziyaret ederekanlatıyor, onların önerilerini dinliyor, isteklerini ve sorunları varsa yerine getirmek için ellerimizden geleni yapıyoruz. Çalınmadık kapı bırakmadık ve ilçe merkezi kırsal mahalleler demeden gezmeye ve halkımızın dertlerini dinlemeye devam edeceğiz. Bugün Gaziler mahallemizde üç engelli çocuğu ile yaşayan Asiye Köse hanımı ziyaret ettik sorunlarını dinledik inşallah sözlerimizi tutup 3 engelli çocuğuna bakarak zor bir görev üstlenen ve çocuklarını çok seven bu annemizin dualarını aldık.
Çalışmalarımıza yılmadan, yorulmadan, Cumhurbaşkanımız ve Akpğarti Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın izinde devam edeceğiz.
İnşallah 2019 seçimlerin de halkımızın desteği ile ülkemizi daha ileri götürmek için gayret vereceğiz” ifadelerini kullandı.
ADEM MERK

Şartları okudum ve onaylıyorum.

TÜRKOĞLU HABER'DE BUGÜN

2018-04-20 Tarihli Türkoğlu Haber Gazetesi