Türkoğlu Haber Gazetesi » »ÖZ VE İNCİ’DEN OKUMUŞ’A ZİYARET
2018-03-26 09:21:39

ÖZ VE İNCİ’DEN OKUMUŞ’A ZİYARET

ÖZ VE İNCİ’DEN  OKUMUŞ’A ZİYARET

Kahramanmaraş İl Emniyet Müdürü Doğan İnci ve İl Jandarma Alay Komutanı Cafer Öz, Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş'u makamında ziyaret etti.
İlçede yapılan çalışmalar ve güvenlik hakkında fikir alışverişinde bulunuldu. Makam ziyareti sonrası Kahramanmaraş İl Emniyet Müdürü Doğan İnci ve İl Jandarma Alay Komutanı Cafer Öz, Türkoğlu Belediye Başkanı ile birlikte Türkoğlu Belediyesinin ilçeye klazandırdığı Binicilik ve okçuluk merkezine ziyarette bulunuldu. Ziyaret esnasında Kahramanmaraş Emniyet Müdürü Doğan İnci ve İl Jandarma Komutanı Cafer Öz okçuluk merkezinde ok atarak profesyonellere taş çıkardı.
Ziyaretten memnun olan Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş “ Şehrimizin güvenliği için gecesini gündüzüne katan İl Emniyet Müdürümüz Doğan İnci ve İl Jandarma Komutanımız Cafer Öz bizleri ziyaret ederek istişarelerde bulunduk. İlçemizin güvenliği için fikir alışverişinde bulunduk sonra Binicilik ve Okçuluk Merkezine giderek burada Oklarımızı fırlattık. Bizleri ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyoruz “dedi. Kahraman Kar

Şartları okudum ve onaylıyorum.

TÜRKOĞLU HABER'DE BUGÜN

2018-04-20 Tarihli Türkoğlu Haber Gazetesi