Türkoğlu Haber Gazetesi » »TÜRKOĞLU BELEDİYE SPOR BAL LİGİ YOLUNDA 2’DE 2 YAPTI
2018-03-26 09:26:01

TÜRKOĞLU BELEDİYE SPOR BAL LİGİ YOLUNDA 2’DE 2 YAPTI

TÜRKOĞLU BELEDİYE SPOR   BAL LİGİ YOLUNDA  2’DE 2 YAPTI

Bal Ligi Yükselme Play Off 2.Hafta Maçları Merkez Saim Çotur Stadyumun da Oynanan Türkoğlu Belediye Spor-Andırın Yeşildağ Spor ve Batıpark Stadyumun da Elbistan Belediye Spor- Pazarcık Aksu Spor Karşılaşmaları İle Sona Erdi.
Türkoğlu Belediye rakibi Andırın Yeşildağ Sporu Merkez Vali Saim Çotur stadyumunda konuk etti. Bal ligi hedefi ile yola çıkan Türkoğlu Belediye Spor Rakibini 6-1’lik bir skor ile geçerek Bölgesel Amatör Lig (BAL) yolunda 2’de 2 yaparak büyük avantaj elde etti. Aynı saatlerde oynanan diğer bir karşılaşma ise Batıpark Stadyumun da oynanan Elbistan Belediye Spor- Pazarcık Aksu Spor arasında geçti. Kıyasıya geçen maçta 2-0’lık sonuçla gülen taraf Elbistan Belediye Spor oldu.
Maç Sonu açıklama yapan Türkoğlu Spor Kulubü Başkanı ve Belediye Başkanı Osman Okumuş ““Profesyonel takıma yetecek düzeyde iyi tesislerimiz, başarılı yöneticilerimiz var. Güçlü taraftar potansiyelimiz ile BAL Ligine yükselmek ve şehrimizi en iyi şekilde temsil etmek istiyoruz. Her açıdan hazır bir ilçeyiz. Takımımz bugün Play Off 2.Maçında 2’de 2 yaparak bizleri sevindirdi. Futbolcularımıza,teknik ekibimize ve bizi yanlız bırakmayan taraftarlarımıza teşekkür ederiz.”
Osman Tuğrul TUĞ

Şartları okudum ve onaylıyorum.

TÜRKOĞLU HABER'DE BUGÜN

2018-04-20 Tarihli Türkoğlu Haber Gazetesi