Türkoğlu Haber Gazetesi » »HAYDİ TÜRKOĞLU FİNALE
2018-03-29 09:21:21

HAYDİ TÜRKOĞLU FİNALE

HAYDİ TÜRKOĞLU FİNALE

Bölgesel Amatör Lig'ine (BAL) yükselme Play- Off maçlarında alınan başarılı sonuçlardan sonra Türkoğlu Belediye Spor ve taraftarlarını final heyecanı sardı.
1. Amatör Küme A gurubu ve B gurubu birinci ve ikinci takımları arasında kıyasıya rekabetle geçen Play- Off turnuvalarında en fazla puanı toplayan Türkoğlu Belediye Spor ve Elbistan Belediye Spor finalde karşılaşıyor. Her iki takımında Bölgesel Amatör Lig'e yükselmeyi çok istiyor. Yoğun Tempo ile geçecek maç 1 Nisan 2018 Pazar günü saat 14.00'da 12 Şubat stadyumunda gerçekleşecek.
Tek devre usulü ile yapılan Play Off'ların ilk maçında Türkoğlu Belediye Spor –Pazarcık Aksu'yu 1-0, Elbistan Belediye Spor- Andırın Yeşildağ Sporu 4-0, ikinci maçlarda ise Türkoğlu Belediye spor -Andırın Yeşildağ Spor 6-1, Elbistan Belediye Spor- Pazarcık Aksu Spor'u 2-0 yenerek finale kalmaya hak kazandı.
Türkoğlu'da her yer Mavi Beyaz.
Türkoğlu Belediye Spor taraftarları heyecan ile final günün bekliyor, Türkoğlu Belediye Spor taraftarları için Türkoğlu Belediyesi Kent meydanından 1 Nisan2018 Pazar saat 13.00'de araç kaldıracak.
Adem Merk

Şartları okudum ve onaylıyorum.

TÜRKOĞLU HABER'DE BUGÜN

2018-04-20 Tarihli Türkoğlu Haber Gazetesi