İlginizi Çekebilir

‘Türkoğlu'nu gelişmiş, marka bir ilçe yapacağız'

A'si, B'si yok destek vereceğiz

A'si, B'si yok destelk

Piazza, “Facia Üçlü”nün oyuncularını konuk etti

Başkan Okumuş, nikah kıydı

Bu mahallede telefon çekmiyor  

Başkan Okumuş’a tam not verdi!

TBMM İçişleri Komisyonu Başkanı ve AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Celalettin Güvenç, Türkoğlu İlçesi’ne ziyarette bulanarak, Belediye Başkanı Osman Okumuş’dan ilçedeki çalışmalar hakkında bilgiler aldı.

Erzurum, Manisa ve Şanlıurfa illerinde 10 yıl Valilik görevinde bulunan, ardından 30 Mart 2014 Yerel Seçimlerinde Şanlıurfa’nın İlk Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Celalettin Güvenç, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın takdirleriyle sıla-i rahim yaparak 01 Kasım 2015 seçimlerinde memleketi Kahramanmaraş’tan 26. Dönem AK Parti Milletvekili olmuştu. Ardından yine Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın takdirleriyle TBMM İçişleri Komisyonu Başkanlığına seçilen Güvenç, 27. Dönem de de AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili ve TBMM İçişleri Komisyonu Başkanlığına seçilmişti. Halka yakınlığı ve kolay ulaşılabilirliğinin yanı sıra özellikle de spora yakınlığı nedeniyle sporsever vatandaşların büyük sevgisini kazanan Güvenç, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin tatile girmesinin ardından soluğu memleketinde aldı.

 

GEZİLMEDİK YER BIRAKMADI!

Geçtiğimiz gün akşam saatlerinde kente gelir gelmez düğün törenlerine katılarak evlenecek çiftlere mutluluk dilerken, ardından ise Türkiye Gençlik Vakfı Kahramanmaraş Şube Başkanı olarak atanan Furkan Seyithanoğlu ve yönetimini ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini iletti. Sabah saatlerinde ise Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ahmet Kuybu ve Meslek Grubu Oda başkanlarımızı ziyaret ederek güne başlayan Güvenç, ardından Dulkadiroğlu İlçe Nüfus Müdürlüğü’ne gelmişti. Burada vatandaşlarla hasbihal eden Güvenç, sonrasında ise AK Parti Dulkadiroğlu İlçe Başkanlığı’na geçerek halk günü programları kapsamında hemşerileriyle bir araya gelmişti. Ardından Pazarcık’a geçen Güvenç, bir dizi ziyaret ve temaslarda bulundu. Güvenç, geçtiğimiz gün ise Türkoğlu’na çıkarma yaptı.

 

OKUMUŞ TAM NOT ALDI

TBMM İçişleri Komisyonu Başkanı ve AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Celalettin Güvenç, Türkoğlu İlçesi’ne ziyarette bulanarak, Belediye Başkanı Osman Okumuş’dan ilçedeki çalışmalar hakkında bilgiler aldı. Güvenç, Türkoğlu’na yapılan ve ilçenin marka projelerinden olan Binicilik ve Okçuluk Eğitim Merkezin’i, Kent Meydanı projesi ve sokak iyileştirme çalışmalarının yanı sıra bir çok projeyi yerinde inceledi. İncelemelerde Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş, projeler hakkında Güvenç’e bilgiler verdi. İnceleme yaptıkları yerlerde esnafları ve vatandaşlarla da bir araya gelen Güvenç, talep ve önerilerini dinledi. Güvenç, incelemeler esnasında Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş’u, ilçeye kazandırdığı yatırım ve projelerinden dolayı tebrik etti ve çalışmalarında başarılar dilediler.

 

 

(Haber: Kahraman Kar)

PİYASA

  • FİYAT DEĞİŞİM DEĞ (%)
  • BIST 96989 % 1,94
  • DOLAR 5.82 % 0,01
  • EURO 6.57 % 1,15
  • ALTIN 238.75 % -0,59
1

VELİLERDEN BÜYÜKŞEHİR'E TEŞEKKÜR

2

1920 MARAŞSPOR'DA OLAĞANÜSTÜ GENEL KURUL

3

Kuşlarına Türk Sanat Müziği dinletiyor

4

Pazarcık'ta  ''15 Temmuz'' anma etkinliği

5

Rusya'ya Elbistan kabağı

6

Kahramanmaraş şehidini uğurladı!

7

SEÇİM SONRASI ALTIN FİYATLARI DÜŞTÜ

8

2 Ay sonra askere gidecekti baraj göletinde boğuldu  

Pınarbaşı'ndan 18 Mart Şehitler Günü mesajı!

Saadet Partisi Türkoğlu Belediye Başkan Adayı Erkan Pınarbaşı, 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Zaferi'nin 104. yıl dönümü nedeniyle mesaj yayımladı.

‘Türkoğlu'nu gelişmiş, marka bir ilçe yapacağız'

Saadet Partisi Türkoğlu Belediye Başkan Adayı Erkan Pınarbaşı seçim çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Bir dizi ziyaretler gerçekleştiren Pınarbaşı, “Biz gecemizi gündüzümüze katıp daha iyi bir Türkoğlu için çalışacağız. İlçemizi daha yaşanabilir hale getireceğiz. Her yönüyle gelişmiş marka bir ilçe yapacağız” dedi.

Hatay'a rakip oldu

Kahramanmaraşlı Künefeci Mehmet Okur, Kahramanmaraş dondurması ile künefeyi bir araya getirerek Hatay'a rakip oldu. 

Pınarbaşı'ndan ‘Şehir ve İnsan' makalesi!

Saadet Partisi Türkoğlu Belediye Başkan Adayı Erkan Pınarbaşı, bir taraftan seçim çalışmalarını yürütürken, diğer taraftan da göreve seçilmesi halinde nasıl bir belediye başkanı profili çizeceğini anlatan makaleler kaleme alıyor. Pınarbaşı son olarak ise “Şehir ve İnsan” konulu bir makale kaleme aldı.

Kahramanmaraş'ta kaçakçılık operasyonu

Kahramanmaraş'ta polis ekipleri tarafından düzenlenen operasyonlarda kaçak sigara ve içki ele geçirildi. 

Otomobil, önce duvara sonra direğe çarptı: 2 yaralı

Kahramanmaraş'ın Elbistan ilçesinde otomobilin duvara ve ardından da elektrik direğine çarpması sonucu meydana gelen kazada sürücü anne ve 5 yaşındaki oğlu yaralandı.