İlginizi Çekebilir

“TÜRKOĞLU MİLLET BAHÇESİ PROJESİ DEVAM EDİYOR”

TÜRKOĞLU BELEDİYESİ İZMİR İÇİN TEK YÜREK!

“TÜRKOĞLU ESNAFIMIZIN HER ZAMAN YANINDAYIM”

TÜRKOĞLU'NUN CADDE VE SOKAKLARI ÇİÇEKLERLE RENKLENDİ

TÜRKOĞLU BELEDİYESİ FRANSA ÜRÜNLERİNİN ALIŞ VE SATIŞLARINI DURDURDU

TÜRKOĞLU TARIMI ÜRÜN YELPAZESİNİ GENİŞLETİYOR

PANDEMİ TÜRKOĞLU’NDA SÜPERBOX SATIŞINI ARTIRDI

Berat İletişim sahibi Erkan Nahırcı, pandemi nedeniyle online eğitimin yaygınlık kazanmasıyla Türkoğlu İlçesinde Turkcell Süperbox satışının arttığını söyledi.

 

Kısa sürede tüm dünyaya yayılan yeni tip koronavirüs (Covid-19) etkisini göstermeye devam ederken, eğitim alanına yaptığı olumsuzluk uzaktan eğitimi hayatımızın bir parçası haline getirdi. Şu anda okulların kademeli olarak yüz yüze eğitime açılması sürürken, öğrenciler online eğitimden yararlanmaya hala devam ediyor. Online eğitim ortamının oluşabilmesi için gerekli olan internet sağlayıcılarından olan Turkcell Süperbox’ın satışları bu süreçte Türkoğlu ilçesinde arttı. Yaşanan artışdan mutlu olduklarını dile getiren Türkoğlu İlçesi’nde hizmet veren Berat İletişim’in sahibi Erkan Nahırcı, Süperbox’ın sabit internet sağlayıcılarına göre daha kullanışlı olduğunu belirtti. Öğrencilerin ders almasına katkı sağlayan tablet satışlarında da artış yaşandığını vurgulayan Nahırcı, “Uzaktan eğitimin daha verimli olabilmesi için ekranın daha büyük olması lazım” dedi.

 

“EĞİTİMİN ÖNEMİ BİRAZ DAHA ÜST SEVİYEYE ÇIKTI”

Berat İletişim sahibi Erkan Nahırcı konuşmasında şunları söyledi: “Türkoğlu’nda pandemi döneminde özellikle tablet satışlarında artış oldu Süperbox satışlarında artış oldu. Eğitimin önemi biraz daha üst seviyeye çıktı. Uzaktan eğitimin gerçekleşebilmesi için daha verimli olabilmesi için ekranın daha büyük olması lazım. Bu dönemde telefon tarafı biraz kısıtlı kaldı ama özellikle tablet tarafından müthiş bir artış oldu. Teknoloji tarafı hiçbir zaman ölmeyen bir sektör. Türkoğlu teknoloji tarafından önceden çoğunlukla Kahramanmaraş’taki Piazza AVM’ye gidiyordu. Pandemi döneminde insanlar merkeze gidemeyince alışverişini Türkoğlu’nda yapmak zorunda kaldı. Para Türkoğlu ilçesinde döndü, biz de bundan faydalandık.

 

“İKİNCİ EL TELEFON ALIRKEN KESİNLİKLE...”

Pandemi döneminde telefon fiyatlarının artması sonucu insanlarında yüksek fiyatlı telefonları almak istemiyor ama ikinci elin fiyatları düşücük olunca telefonu rahatlıkla alır. Bu yüzden ikinci el telefon satışlarında talep arttışı yaşanıyor. İkinci el telefon alırken kesinlikle faturasız telefon alınmamalı, 18 yaşın altındaki kişilerden telefon alınmamalı ve telefon alırken içine dışına, ekranı değişmiş mi bunlara dikkat edilmesi lazım. Kesinlikle ikinci el telefon; faturası, kutusu, şarj cihazıyla ve 18 yaş üzeri birinden alınmalı. Telefon yaptırırken bilindik, büyük firmalara yaptırılmalı. Kahramanmaraş Merkezde iseniz bunun için DEKA Teknik Servise götüreceksiniz. Türkoğlu’ndaysanız bilindik yerlere götürmelisiniz.

 

TURKCELL SUPERBOX AVANTAJLARI NELERDİR?

Alt yapı derdi olmadan, 4.5G’nin olduğu her yerde kullanılabilir. Kurulumu oldukça kolaydır. Sadece 4.5G sim kart ile bir priz yeterlidir. Bulunduğunuz bölgede fiber altyapı yoksa Superbox sayesinde 4.5G kalitesi ile fiber hızında internet kullanılmaya başlanır. Superbox’u evde, işte, yazlıkta kullanabilir. Taşınırken veya aile ve akrabalarınıza ziyarete giderken fiber hızında internetinizi de yanınızda götürebilirsiniz.

 

PİYASA

  • FİYAT DEĞİŞİM DEĞ (%)
  • BIST 1331.6 % 1,32
  • DOLAR 7,8675 % -0,27
  • EURO 9,3437 % 0,03
  • ALTIN 462.496 % -0,67
1

VELİLERDEN BÜYÜKŞEHİR'E TEŞEKKÜR

2

1920 MARAŞSPOR'DA OLAĞANÜSTÜ GENEL KURUL

3

Kuşlarına Türk Sanat Müziği dinletiyor

4

Pazarcık'ta  ''15 Temmuz'' anma etkinliği

5

Rusya'ya Elbistan kabağı

6

Kahramanmaraş şehidini uğurladı!

7

SEÇİM SONRASI ALTIN FİYATLARI DÜŞTÜ

8

2 Ay sonra askere gidecekti baraj göletinde boğuldu  

“TÜRKOĞLU MİLLET BAHÇESİ PROJESİ DEVAM EDİYOR”

AK Parti Kahramanmaraş İl Kongresine katılmak üzere şehrimize gelen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkoğlu İlçesi Millet bahçesi projesinin devam ettiğini söyledi.

TÜRKOĞLU BELEDİYESİ İZMİR İÇİN TEK YÜREK!

Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş tarafından "İzmir Üşürse, Türkiye Üşür" sloganıyla başlatılan kampanya kapsamında battaniyeler, kız-erkek yeni doğan çocuk paketleri, hijyen setleri ve kışlık kıyafetler olmak üzere toplamda 5 bin parça yardım malzemesi İzmir'deki depremden zarar gören vatandaşlara gönderildi.

“TÜRKOĞLU ESNAFIMIZIN HER ZAMAN YANINDAYIM”

Pandemi sürecinin esnafa olan etkilerini değerlendiren Türkoğlu Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Derviş Türk, “Maddi durumları zayıf olan esnaflarımızın elimizden geldi kadar, odanın bütçesi doğrultusunda yardım etmeye devam edeceğim. Türkoğlu esnaflarımız rahat olsun, iyi ve kötü günlerinde her zaman Derviş Türk Başkan yanlarındadır” dedi.

TÜRKOĞLU'NUN CADDE VE SOKAKLARI ÇİÇEKLERLE RENKLENDİ

Türkoğlu Belediyesince ilçede çiçek ekimi ve peyzaj çalışmaları gerçekleştirildi.

TÜRKOĞLU BELEDİYESİ FRANSA ÜRÜNLERİNİN ALIŞ VE SATIŞLARINI DURDURDU

Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş, Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron'un İslam karşıtı açıklamalarına tepki gösterdi.

TÜRKOĞLU TARIMI ÜRÜN YELPAZESİNİ GENİŞLETİYOR

Türkoğlu ilçeside tarımsal üretimde çeşitliliğin artırılmasına yönelik çalışmalar meyvelerini veriyor. Türkoğlu İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü'nün ilçe genelinde hem sanayiye hem de doğrudan tüketime yönelik tarım ürünlerinin çeşitliliğinin artırılması çalışmaları kapsamında geniş alanda Karnabahar üretimi başladı.