İlginizi Çekebilir

AYCAN TÜRKOĞLU'NDA

Başkan Okumuş Gazeteciler Günü'nü kutladı

ZABITA EKİPLERİ SOKAKTAKİ SESSİZ DOSTLARIN YANINDA

BAŞKAN OKUMUŞ'TAN YARDIMCIOĞLU'NA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

“2021 YILINDA TÜRKOĞLU'NUN YARISINI AK PARTİ'YE ÜYE YAPMAYI PLANLIYORUZ”

TÜRKOĞLU'NDA ZABITALARDAN ÖRNEK DAVRANIŞ

TÜRKOĞLU'NDA REFÜJLER AĞAÇLANDIRILDI

Türkoğlu Belediyesi İlçeyi daha güzel bir görünüme kavuşturmak adına 3 bin 500 adet fidan dikimini gerçekleştirilirken, refüjler ağaçlandırıldı.

Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş, karayollarındaki orta refüjlerin ağaçlandırma çalışmalarına katılarak, Kahramanmaraş-Türkoğlu refüj ağaçlandırma çalışmalarının yerinde inceledi. Orta refüjün yenilenmesi ve daha modern bir görünüme kavuşması için çalışmaların yapıldığını vurgulayan Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş ” Kahramanmaraş – Türkoğlu yolu üzerinde yaklaşık 44 km’ lik Nurdağı otobanına kadar beseka kaplamasını daha önceki yıllarda çalışmalarımız neticesinde Ceceli’ye kadar yapmıştık. Amacımız; Türkoğlu, Nurdağı ve Kahramanmaraş arasının ağaçlandırmaktı. Orta refüjlere yaklaşık 3500 adet Akdeniz fıstık çamı yani, Kahramanmaraş yereli ile çetene çamı diktik. Kahramanmaraş’ın, Türkoğlu’nu ve Nurdağı otobanını birbirine bağlıyoruz. Üçüncü metropol ilçe diyoruz. Bu ağaçlandırma ile beraber Türkoğlu –Çakallı Mahallemiz arasındaki refüj aydınlatmasını bitirdik. İnşallah 2021 yılında Aksu ile yani Kahramanmaraş çıkışıyla Çakallı Mahallesi arasındaki aydınlatmayı da yaparak Kahramanmaraş’tan gelen bir yolcu, Türkoğlu’na buradan da Nurdağı otobanına kadar bir kulvarla aydınlatılmış bir cadde havasına gelecek. Bu vesile ile Orman Bölge müdürümüz Sayın Mustafa Koç ile birlikte ve Türkoğlu’ndaki park bahçeler müdürlüğümüz ile birlikte birkaç güne kadar dikeceğiz. ilçemize hayırlı uğurlu olsun” dedi.

PİYASA

  • FİYAT DEĞİŞİM DEĞ (%)
  • BIST 1568.35 % 0,74
  • DOLAR 7,4615 % -0,18
  • EURO 9,0447 % 0,05
  • ALTIN 442.422 % 0,11
1

VELİLERDEN BÜYÜKŞEHİR'E TEŞEKKÜR

2

1920 MARAŞSPOR'DA OLAĞANÜSTÜ GENEL KURUL

3

Kuşlarına Türk Sanat Müziği dinletiyor

4

Pazarcık'ta  ''15 Temmuz'' anma etkinliği

5

Rusya'ya Elbistan kabağı

6

Kahramanmaraş şehidini uğurladı!

7

SEÇİM SONRASI ALTIN FİYATLARI DÜŞTÜ

8

2 Ay sonra askere gidecekti baraj göletinde boğuldu  

AYCAN TÜRKOĞLU'NDA

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kahramanmaraş Milletvekili Prof. Dr. Sefer Aycan, Türkoğlu ilçesine çıkarma yaptı.

Başkan Okumuş Gazeteciler Günü'nü kutladı

Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü nedeniyle bir mesaj yayınladı.

ZABITA EKİPLERİ SOKAKTAKİ SESSİZ DOSTLARIN YANINDA

Türkoğlu Belediyesi zabıta ekipleri hafta sonu uygulanan sokağa çıkma kısıtlamasında sokak hayvanlarının aç kalmaması için yem bıraktı.

BAŞKAN OKUMUŞ'TAN YARDIMCIOĞLU'NA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş, Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Mahmut Yardımcıoğlu'na ziyaret ederek, yeni görevinde başarılar diledi.

“2021 YILINDA TÜRKOĞLU'NUN YARISINI AK PARTİ'YE ÜYE YAPMAYI PLANLIYORUZ”

2021 yılında Türkoğlu'nun yarısını AK Parti'ye üye yapmayı planladıklarını söyleyen AK Parti Türkoğlu İlçe Başkanı Feyzettin Okumuş, “Cumhurbaşkanımızın eline daha çok güçlendirip, dünyaya daha iyi meydan okuması için biz kendisine üye kayıtlarımızla destek vermeye çalışıyoruz” dedi.

TÜRKOĞLU'NDA ZABITALARDAN ÖRNEK DAVRANIŞ

Türkoğlu Belediyesi'ne bağlı zabıta ekipleri, hafta sonu kesintisiz uygulanan sokağa çıkma yasağında cadde ve sokaklardaki hayvanlara su ile yemek verdi.