İlginizi Çekebilir

HERSANLIOĞLU, VATANDAŞLARI UYARDI

HAFIZLIK YARIŞMASI BİRİNCİSİ TÜRKOĞLU'NDAN

MİLLET BAHÇESİNDE ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYOR

Gâvur Gölü ve Mamut İskeleti (Maraş Fili)

2020 yılında 220 bin metrekarelik inşaat ruhsatı verildi

"DOSTUM KİTAP" PROJESİYLE AKADEMİK BAŞARIYA KATKI

KEMANKEŞLERDEN 4 MADALYA

Türk Okçuluğu açık hava yarışmasına katılan Türkoğlu Avasım Geleneksel Türk Okçuluk kulübü, 2’si altın olmak üzere toplamda 4 madalya ile şehre döndü.

Ata sporumuz Türk Okçuluğunun nesilden nesile aktarılması noktasından önemli çalışmalar yürüten Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş, Türkoğlu’nun gururu olan Türkoğlu Avasım Geleneksel Türk Okçuluk kulübüne desteği de esirgemiyor. Takımın müsabakalarda aldığı başarılar ise verilen desteğin işe yaradığını gösterirken sporcular, Osmanlı Haftası münasebetiyle Adana'da gerçekleştirilen Türk Okçuluğu açık hava yarışmasında bunu bir kez daha belli etti. Kıran kırana geçen yarışmada kulüp sporcularıdan, Yavuz Berat Öztürk; Minik erkekler A kategorisinde 30 metrede, Altın madalya, Yasin Kurt; Minik erkekler 35 metrede Altın madalya, Mehmet Olgun; Genç erkekler 50 metrede Gümüş madalya, Necati Demir ise; Erkekler 50 metrede Bronz madalya kazandı.

 

“SPORCULARIMIZLA TEK TEK İLGİLENDİ”

Takımının elde ettiği başarı sonrası açıklamalarda bulunan Türkoğlu Avasım Geleneksel Okçuluk Klüp Başkanı Talip Polat, Takımımızı maddi ve manevi olarak desteklerini esirgemeyen, her fırsatta antrenmanlarımızı ziyaret ederek bizlere eşlik eden, sporcularımızla tek tek ilgilenerek sporcularımıza moral ve taktikler veren Türkoğlu Belediyesi Başkanımız Osman Okumuş 'a, Türkoğlu Avasım Geleneksel Okçuluk Kulübü teknik hocalarımıza ve sporcularımıza teşekkür ederim. Kemankeşlerimizi tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.” dedi.

 

 

PİYASA

  • FİYAT DEĞİŞİM DEĞ (%)
  • BIST 1541.98 % 0,26
  • DOLAR 7,5345 % 0,28
  • EURO 8,9837 % -0,4
  • ALTIN 411.286 % 0,22
1

VELİLERDEN BÜYÜKŞEHİR'E TEŞEKKÜR

2

1920 MARAŞSPOR'DA OLAĞANÜSTÜ GENEL KURUL

3

Kuşlarına Türk Sanat Müziği dinletiyor

4

Pazarcık'ta  ''15 Temmuz'' anma etkinliği

5

Rusya'ya Elbistan kabağı

6

Kahramanmaraş şehidini uğurladı!

7

SEÇİM SONRASI ALTIN FİYATLARI DÜŞTÜ

8

2 Ay sonra askere gidecekti baraj göletinde boğuldu  

HERSANLIOĞLU, VATANDAŞLARI UYARDI

Kahramanmaraş Vali Yardımcısı ve Türkoğlu İlçe Kaymakam Vekili Mahmut Hersanlıoğlu, yeni alınan normalleşme kararıyla birlikte sosyal hareketliliğin artacağını belirterek, vatandaşları koronavirüse karşı tedbirli olmaya davet etti.

HAFIZLIK YARIŞMASI BİRİNCİSİ TÜRKOĞLU'NDAN

Diyanet İşleri Başkanlığına bağlı Kahramanmaraş İl Genelindeki Hafızlık Kur'an Kursları arasında yapılan Hafızlık Yarışmasının Türkoğlu ilçesi birincisi 13 yaşındaki Alaaddin Uğar oldu.

MİLLET BAHÇESİNDE ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYOR

Türkoğlu Belediyesi, Şekeroba Mahallesinde yapımı devam eden 400 dönümlük Millet Bahçesi projesi içerisine ağaç dikim ve çevre düzenleme çalışması gerçekleştiriyor.

Gâvur Gölü ve Mamut İskeleti (Maraş Fili)

Türkoğlu İlçesi sınırları içerisinde bulunan Gavur gölü ve Mamut iskeletinin tarihçesini siz değerli okurlarımız için derledik.

2020 yılında 220 bin metrekarelik inşaat ruhsatı verildi

Türkoğlu Belediyesi, 2020 yılında vermiş olduğu 220 bin metrekarelik inşaat ruhsatı ile sanayicilerin önünü açmaya ve Türkoğlu'nun gelişimine katkı sağlamaya devam ediyor.

Kahramanmaraş'ta terör operasyonu: 5 gözaltı

İstanbul, Kahramanmaraş ve Diyarbakır'da, DHKP-C ve MLKP'ye yönelik yürütülen operasyonda 5 şüphelinin yakalandığı bildirildi. Operasyon, İstanbul Terörle Mücadele ekipleri tarafından gerçekleştirildi.