İlginizi Çekebilir

TÜRKOĞLU MYO İSTİKLAL ÜNİVERSİTESİ'NE DEVREDİLDİ

TÜRKOĞLU BELEDİYESİ ÇEHRESİNİ GÜZELLEŞTİRİYOR

ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

Başkan Okumuş'tan Müftü Tekin'e ‘Hayırlı olsun' ziyareti

Başkan Okumuş'tan KASİAD'A ziyaret

ŞAMPİYON SPORCUDAN BAŞKAN OKUMUŞ'A ZİYARET

Türkoğlu’nda Çanakkale Zaferinin 106. yılı kutlandı

18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferinin 106. yıl dönümü, tüm yurtta olduğu gibi Türkoğlu ilçesinde de çeşitli etkinliklerle kutlandı.

Çanakkale’de kutsal vatan topraklarının bölünmez bütünlüğü ve milletinin bağımsızlığı uğruna canlarını feda eden aziz şehitleri rahmet ve milletle anmak maksadıyla Türkoğlu Kaymakam Vekili Mahmut Hersanlıoğlu, Belediye Başkanı Osman Okumuş, İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Üsteğmen Mete Pekmez ve kurum amirleri Türkoğlu Şehitliğini ziyaret etti. Burada şehitlerin kabrine karanfil bırakılarak, aziz ruhları için Kur’an-ı Kerim okundu.

 

ÇELENK SUNUMUNU GERÇEKLEŞTİRDİ

 

Daha sonra Türkoğlu Millet Meydanındaki Atatürk Anıtına çelenk sunumunu gerçekleştirdi. Saygı duruşu, İstiklal Marşı'nın okunması ve günün anlam ve önemini belirten konuşmaların ardından tören sona erdi. Törenin ardından ise Çanakkale Şehitlerini anma etkinliği çerçevesinde Misak-i Milli Konferans salonunda tiyatro gösterisi düzenlendi. Gösterinin ardından program; Yedi Güzel Adam Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde yürekleri kendilerinden büyük öğrencilerin düzenlemiş olduğu, Çanakkale Şehitleri konulu resim sergisinin açılışı ile 15 Temmuz Şehidi Özel Harekat Polis Memuru Niyazi Ergüven’in ailesine ziyaret ile devam etti.

 

 

 

 

 

 

PİYASA

  • FİYAT DEĞİŞİM DEĞ (%)
  • BIST 1444.87 % -1,1
  • DOLAR 8,2867 % 0,14
  • EURO 10,1014 % 0,55
  • ALTIN 488.938 % 0,09
1

VELİLERDEN BÜYÜKŞEHİR'E TEŞEKKÜR

2

1920 MARAŞSPOR'DA OLAĞANÜSTÜ GENEL KURUL

3

Kuşlarına Türk Sanat Müziği dinletiyor

4

Pazarcık'ta  ''15 Temmuz'' anma etkinliği

5

Rusya'ya Elbistan kabağı

6

Kahramanmaraş şehidini uğurladı!

7

SEÇİM SONRASI ALTIN FİYATLARI DÜŞTÜ

8

2 Ay sonra askere gidecekti baraj göletinde boğuldu  

TÜRKOĞLU MYO İSTİKLAL ÜNİVERSİTESİ'NE DEVREDİLDİ

Türkoğlu Meslek Yüksekokulu, gerçekleştirilen protokolle Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi (KSÜ) tarafından İstiklal Üniversitesi'ne (KİÜ) devredildi.

TÜRKOĞLU BELEDİYESİ ÇEHRESİNİ GÜZELLEŞTİRİYOR

“Güzel Şehre Güzel Çevre” sloganıyla yola çıkan Türkoğlu Belediyesi, Kılılı Mahallesi'nde bulunan Kahramanmaraş-Adana Yolu üzerindeki orta refüjün, bakım ve onarım çalışmasını tamamladı.

ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

Türkoğlu Belediyesi tarafından Büyükimalı Mahallesi'ne yapılan halı saha yapım çalışmaları tüm hızıyla sürüyor.

Başkan Okumuş'tan Müftü Tekin'e ‘Hayırlı olsun' ziyareti

Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş, Kahramanmaraş İl Müftüsü olarak atanan Mustafa Tekin'e ‘Hayırlı olsun' ziyaretinde bulundu.

Başkan Okumuş'tan KASİAD'A ziyaret

Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş, Kahramanmaraş Sanayici ve İş insanları Derneği (KASİAD) Başkanı Mikail Utlu'ya ‘Hayırlı olsun' ziyaretinde bulundu.

ŞAMPİYON SPORCUDAN BAŞKAN OKUMUŞ'A ZİYARET

Türkoğlu Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Hüseyin Akkaya, güreş şampiyonu Toygun Aktop ile birlikte Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş'u ziyaret etti.