İlginizi Çekebilir

ESNAF ODASININ HİZMETLERİ BÜYÜK TAKDİR TOPLUYOR

9 ay oldu, açıldığı gibi duruyor

ÖÇAL'DAN BAŞKAN OKUMUŞ'A ZİYARET

Markette hırsızlık kamerada

Asker eğlencesinde maganda dehşeti: 1 ölü

KKTC TATLI SU BELEDİYE BAŞKANI HAYRİ ORÇAN'DAN TÜRKOĞLU'NA ZİYARET

ANDIRINLILAR DERNEĞİN'DEN OKUMUŞA PLAKET

Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş, Osmaniye Andırınlılar Dayanışma Derneğinin, düzenlemiş olduğu Prof.Dr.Mehmet Şahin'in Orta Doğu'da Neler oluyor adlı konferansına katıldı.
Osmaniye Ahmet Sekip Ersoy Kültür Merkezinde gerçekleşen Konferansta Prof. Dr. Mehmet Şahin “Orta Doğu'da Son Gelişmeler ve Türkiye' başlıklı konferansta konuşan Prof. Dr. Mehmet Şahin, “Orta Doğu coğrafyasına tarih boyunca yabancı güçlerin çok fazla eğildiğine, İslamiyet'teki Şiilik gibi ana akım düşüncelerin oluştuğu merkezlerin bu bölgede olduğuna dikkat çekerken, Bağdat denildiğinde yalnızca Irak'ın başkentinden değil, aynı zamanda Abbasiler gibi önemli bir medeniyetin başkentin de söz edildiğini hatırlattı. İstanbul Aydın Üniversitesi'nde yaptığı konuşmada Orta Doğu'da insanların kendi iradelerini ve kaynaklarını kullanmasının istenmediğini belirten Prof. Dr. Şahin, aynı zamanda o irade ve kaynağı kullanabilecek kitlenin da yok edildiğine işaret ederken, “Orta Doğu'da öldürülen akademisyen, kanaat önderi, siyasetçi ve sanatçıların istatistiği dahi tutulamıyor' ifadelerini kullandı.
Konferans bitiminde Sahneye davet edilen Osmaniye il Jandarma Komutanı J.Kd.Albay Tamer Bilacan ve Osmaniye Andırınlılar Dernek Başkanı Yunus Temiz, Belediye Başkanı Osman Okumuş'a başarı plaketi ve çeşitli hediye takdiminde bulundular.
Hayriye Aslı Ersoy

PİYASA

  • FİYAT DEĞİŞİM DEĞ (%)
  • BIST 93418 % 0,79
  • DOLAR 6.2288 % -2,00
  • EURO 7.0729 % -1,89
  • ALTIN 238.14 % -0,43
1

VELİLERDEN BÜYÜKŞEHİR'E TEŞEKKÜR

2

1920 MARAŞSPOR'DA OLAĞANÜSTÜ GENEL KURUL

3

Kuşlarına Türk Sanat Müziği dinletiyor

4

Pazarcık'ta  ''15 Temmuz'' anma etkinliği

5

Rusya'ya Elbistan kabağı

6

Kahramanmaraş şehidini uğurladı!

7

SEÇİM SONRASI ALTIN FİYATLARI DÜŞTÜ

8

2 Ay sonra askere gidecekti baraj göletinde boğuldu  

Dolar ve Euro'daki artış işleri etkiliyor

Kahramanmaraş'ın Türkoğlu İlçesinde telefon işletmecisi olan Erkan Nahırcı, dövizlerin artmasının işleri tedirgin ettiğini söyledi.

Bu mahallede telefon çekmiyor  

Kahramanmaraş'ın Onikişubat İlçesi Yenidemir Mahallesi'nde telefon şebeke vericilerinin iyi çekmemesi nedeniyle vatandaşlar, cep telefonu ile görüşmelerini tepe ve çatılara çıkarak gerçekleştirebiliyor.  

Başkan Erkoç: “Hayvancılık OSB'si kuruyoruz”

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, Canlı Hayvan Borsası'nda incelemelerde bulundu.

Bayazıt, “Tercihlerinizi şansa bırakmayın”

Özel Birey Eğitim Kurumları Rehberlik Servisi Üniversiteler tercihleri sürecinde vermiş olduğu Doğru Tercih semineriyle adaylara destek olmaya devam ediyor.

KAÜ ve GAÜ'den Kahramanmaraş Fuarı

Kıbrıs Amerikan Üniversitesi (KAÜ) ve Girne Amerikan Üniversitesi (GAÜ) 7-14 Ağustos tarihleri arasında Kahramanmaraş Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezi'nde alanında uzman danışmanlarla güvenli tercih, uzman psikologlarla meslek danışmanlığı, seçkin üniversitelerin tanıtım etkinlikleri ve uzman eğitimcilerle bilgilendirme fuarında yer alarak aday öğrenciler ile buluşuyor.

Uyuşturucu operasyonu: 1 gözaltı   

Kahramanmaraş'ta düzenlenen uyuşturucu operasyonunda 1 kişi satışa hazır uyuşturucu maddeleriyle birlikte yakalandı.