İlginizi Çekebilir

BELEDİYE HİZMETE DEVAM EDİYOR

Işık'ın Kaleminden Türkoğlu'nun tarihi

TÜRKOĞLU'NUN ÇEHRESİ GELİŞMEYE DEVAM EDİYOR

KAHRAMANMARAŞ'A ŞEHİT ATEŞİ DÜŞTÜ

Kuşlarına Türk Sanat Müziği dinletiyor

Pazarcık'ta  ''15 Temmuz'' anma etkinliği

BAŞKAN OKUMUŞ MAHALLE GEZİLERİNE DEVAM EDİYOR

Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş, Göllühöyük, Kuyumcular, Küçükimalı, Beyoğlu ve Yeşilyurt Mahalleleri’nde ki esnafları ziyaret ederek hem esnafları gezdi hem de vatandaşların evlerine konuk olup dertlerini dinledi.

 

Mahalle ziyaretleri kapsamında muhtarlar ve vatandaşlarla bir araya gelerek kendisine yöneltilen öneri ve talepleri yerinde dinleyen Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş, geçtiğimiz gün Göllühöyük, Kuyumcular, Küçükimalı, Beyoğlu ve Yeşilyurt Mahalleleri’nin sakinlerini ziyaret etti. İncelemeler sırasında vatandaşlarla yapılması gerekenler hakkında görüş alışverişinde bulunan Başkan Okumuş, mahalle sakinlerinin sıkıntılarını da dinleyerek, halkın içinden gelen bir başkan olduğunu birkez daha gösterdi. Türkoğlu Belediyesi’nin hizmetlerinden memnun olduklarını dile getiren vatandaşlar, Başkan Osman Okumuş’a teşekkür etti. Gezdiği mahallelerde esnafları iş yerlerinde ziyaret eden Başkan Okumuş, mahalle sakinlerinin de evlerine misafir oldu. Vatandaşlarla sürekli buluşarak istişare eden ve varsa sorunlarını bizzat kendi ağızlarından dinleyen Başkan Okumuş, çözüm odaklı bir belediyecilik anlayışı sergilediklerini söyledi.

 

“HİZMETLERİMİZİN KARŞILIĞINI ALIYORUZ'

Ziyaret ve incelemelerin ardından açıklamalarda bulunan Başkan Osman Okumuş, halka götürdükleri hizmetlerin her zaman karşılığını aldıklarını söyledi. Başkan Okumuş, “Birçok alanda sürdürdüğümüz çalışmalarımızın bir kısmını tamamladık, bir kısmında ise çalışmalarımız devam ediyor. Mahalle ziyaretleri ile de hem halkımızı ziyaret ediyor hem de biten ve yapımı devam eden çalışmaları yerinde inceliyoruz, muhtarlarımız ve vatandaşlarımızla sohbet etme imkanı buluyoruz. Gezilerimiz esnasında vatandaşlarımızın yapılan çalışmalardan duyduğu memnuniyeti ve bizlere olan güvenlerini de görmüş oluyoruz. Halkımıza ne kadar hizmet götürürsek, halkımız bunun karşılığını en iyi şekilde veriyor, bunları da sözleriyle ifade ediyorlar. Vatandaşlarımızın bize olan güvenini şimdiye kadar boşa çıkartmadık, bundan sonra da çıkartmayacağız' şeklinde konuştu.

(Haber: Kahraman KAR)

PİYASA

  • FİYAT DEĞİŞİM DEĞ (%)
  • BIST 93002 % 0,73
  • DOLAR 4.8253 % 0,64
  • EURO 5.6086 % 0,45
  • ALTIN 188.81 % -0,84
1

VELİLERDEN BÜYÜKŞEHİR'E TEŞEKKÜR

2

1920 MARAŞSPOR'DA OLAĞANÜSTÜ GENEL KURUL

3

Kuşlarına Türk Sanat Müziği dinletiyor

4

Pazarcık'ta  ''15 Temmuz'' anma etkinliği

5

Rusya'ya Elbistan kabağı

6

Kahramanmaraş şehidini uğurladı!

7

SEÇİM SONRASI ALTIN FİYATLARI DÜŞTÜ

8

2 Ay sonra askere gidecekti baraj göletinde boğuldu  

BELEDİYE HİZMETE DEVAM EDİYOR

Türkoğlu Belediyesi ilçeye ve mahallelerine hizmet götürmeye devam ederken, bu hizmetlerden en çok yararlanan mahallerin başında Şekeroba Mahallesi geliyor.

Işık'ın Kaleminden Türkoğlu'nun tarihi

Tarihçi ve yazar Mehmet Işık, Türkoğlu'nun yüzlerce yıllık tarihini derleyerek kaleme aldı.

TÜRKOĞLU'NUN ÇEHRESİ GELİŞMEYE DEVAM EDİYOR

Büyükşehir yasasıyla birlikte 2014'ten bu yana Başkan Okumuş öncülüğünde ilçeye projeler kazandırmaya devam eden Türkoğlu Belediyesi, çehresini her geçen gün geliştiriyor.

KAHRAMANMARAŞ'A ŞEHİT ATEŞİ DÜŞTÜ

Van'da 4 gün önce bir eve düzenlenen operasyonda PKK'lı teröristlerle çıkan çatışmada yaralanan polis memurlarından Ahmet Altun (22), tedavi gördüğü hastanede doktorların tüm çabasına karşın kurtarılamayarak şehit oldu.

‘Vicdanen idam gelmeli kimyasal hadım çözüm değil'

Geçtiğimiz günlerde Ankara'nın Polatlı İlçesinde cinsel istismar sonucu vahşice öldürülerek katledilen 8 yaşındaki Eylül için tüm Türkiye'den gelen idam çağrısını üzerine Av. Yasemin Karaca gazetemize kapılarını açarak, gündemdeki idam ve kimyasal hadımı değerlendirerek önemli açıklamalarda bulundu.

 5 ton nohudu ateşe verdiler 

Kahramanmaraş'ın Pazarcık ilçesinde 10 dönüm tarladan toplanan 5 ton nohut, kimliği belirsiz kişiler tarafından ateşe verildi.