İlginizi Çekebilir

BELEDİYE HİZMETE DEVAM EDİYOR

Işık'ın Kaleminden Türkoğlu'nun tarihi

TÜRKOĞLU'NUN ÇEHRESİ GELİŞMEYE DEVAM EDİYOR

KAHRAMANMARAŞ'A ŞEHİT ATEŞİ DÜŞTÜ

Kuşlarına Türk Sanat Müziği dinletiyor

Pazarcık'ta  ''15 Temmuz'' anma etkinliği

DSi BÖLGE MÜDÜRÜ SEVEN’DEN BAŞKAN OKUMUŞ’A iADE-i ZiYARET

Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş, DSİ Bölge Müdürü Sadullah Seven’i makamında ağırladıktan sonra, çalışmaları devam eden İmalı Deresi Islah ve Rekreasyon projesi hakkında yerinde bilgiler verdi.

DSİ Bölge Müdürü Sadullah Seven ve ekibi, Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş'a iadeyi ziyarette bulundu. Ziyaret sonrası Başkan Okumuş, misafirlerine DSİ tarafından ıslah edilmesinin ardından çalışmaları başlayan İmalı Deresi Islah ve Rekreasyon projesi hakkında bilgiler verdi.
Gezi ve inceleme esnasında açıklamalarda bulunan Başkan Osman Okumuş, “Türkoğlu ilçemizin gelişmesi için yoğun bir şekilde çalışmalarımıza devam ediyoruz. Yaptığımız çalışmalarla birlikte Türkoğlu’muz çok daha güzel olacak. Burası tamamlandıktan sonra, gondolla geziler yapılabilecek. Hemen yanında 1.5 km’lik yürüyüş parkurumuzda var. İnsanlar sağlıklı, sıhhatli bir şekilde buralarda gezebilecek. Türkoğlu’nda bir ilçede, hatta bir ilde, neler bulunması gerekiyorsa, onlar oluşuyor. İnşallah Türkoğlu’muz çok daha güzel bir cazibe merkezi olacak, bir ilçeye doğru hızla gidiyor. Türkiye’nin de, bölgenin de en güzel, en cazip merkezlerinden biri olacak. Çalışmalarımızda özellikle de İmalı Deresinin ıslah edilmesi noktasında büyük destek veren DSİ’ye ve şahsınıza teşekkür ediyorum' şeklinde konuştu.
DSİ Bölge Müdürü Sadullah Seven ise ilçede yaptığı çalışmalardan dolayı Belediye Başkanı Osman Okumuş’u tebrik ederek başarılar dileğinde bulundu.
(Haber: Adem MERK)

PİYASA

  • FİYAT DEĞİŞİM DEĞ (%)
  • BIST 93002 % 0,73
  • DOLAR 4.8253 % 0,64
  • EURO 5.6086 % 0,45
  • ALTIN 188.81 % -0,84
1

VELİLERDEN BÜYÜKŞEHİR'E TEŞEKKÜR

2

1920 MARAŞSPOR'DA OLAĞANÜSTÜ GENEL KURUL

3

Kuşlarına Türk Sanat Müziği dinletiyor

4

Pazarcık'ta  ''15 Temmuz'' anma etkinliği

5

Rusya'ya Elbistan kabağı

6

Kahramanmaraş şehidini uğurladı!

7

SEÇİM SONRASI ALTIN FİYATLARI DÜŞTÜ

8

2 Ay sonra askere gidecekti baraj göletinde boğuldu  

BELEDİYE HİZMETE DEVAM EDİYOR

Türkoğlu Belediyesi ilçeye ve mahallelerine hizmet götürmeye devam ederken, bu hizmetlerden en çok yararlanan mahallerin başında Şekeroba Mahallesi geliyor.

Işık'ın Kaleminden Türkoğlu'nun tarihi

Tarihçi ve yazar Mehmet Işık, Türkoğlu'nun yüzlerce yıllık tarihini derleyerek kaleme aldı.

TÜRKOĞLU'NUN ÇEHRESİ GELİŞMEYE DEVAM EDİYOR

Büyükşehir yasasıyla birlikte 2014'ten bu yana Başkan Okumuş öncülüğünde ilçeye projeler kazandırmaya devam eden Türkoğlu Belediyesi, çehresini her geçen gün geliştiriyor.

KAHRAMANMARAŞ'A ŞEHİT ATEŞİ DÜŞTÜ

Van'da 4 gün önce bir eve düzenlenen operasyonda PKK'lı teröristlerle çıkan çatışmada yaralanan polis memurlarından Ahmet Altun (22), tedavi gördüğü hastanede doktorların tüm çabasına karşın kurtarılamayarak şehit oldu.

‘Vicdanen idam gelmeli kimyasal hadım çözüm değil'

Geçtiğimiz günlerde Ankara'nın Polatlı İlçesinde cinsel istismar sonucu vahşice öldürülerek katledilen 8 yaşındaki Eylül için tüm Türkiye'den gelen idam çağrısını üzerine Av. Yasemin Karaca gazetemize kapılarını açarak, gündemdeki idam ve kimyasal hadımı değerlendirerek önemli açıklamalarda bulundu.

 5 ton nohudu ateşe verdiler 

Kahramanmaraş'ın Pazarcık ilçesinde 10 dönüm tarladan toplanan 5 ton nohut, kimliği belirsiz kişiler tarafından ateşe verildi.