İlginizi Çekebilir

Yol kontrolünde uyuşturucu madde ele geçirildi

Balıkçı esnafı sezonun açılmasını bekliyor

Milletvekili Kılıç, Türkoğlu'nda

VALİ VAHDETTİN Özkan'ın 30 Ağustos Zafer Bayramı mesajı

Başkan Okay'ın 30 Ağustos mesajı

Mahçiçek, “Milli direniş ruhumuz hep var olacak”

Başkan Okumuş’tan Malazgirt Zaferi mesajı

Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş, 26 Ağustos Malazgirt Zaferinin Yıldönümü sebebiyle bir mesaj yayımladı.

Başkan Okumuş mesajında; “Anadolu'nun aziz milletimize ebeden yurt oluşunu sağlayan Malazgirt Zaferi'nin, yine Kurtuluş Savaşı'nı zaferle taçlandıran Büyük Taarruz Meydan Muharebesi'nin Ağustos ayının son haftasına tekabül etmesi hasebiyle bu haftayı zafer haftası olarak kutluyoruz. 1071 Malazgirt'te başlayan kutlu yürüyüşümüzü, her türlü badirelere, zorluklara, güçlüklere rağmen kazanılan yeni zaferlerin akabinde Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün mihmandarlığında Cumhuriyet'imizin kuruluşu ile taçlandırdık. Malazgirt'te, Niğbolu'da, Mohaç'ta, Çanakkale'de, Kut'ül Amare'de, Kurtuluş Savaşı'nda ve 15 Temmuz'da destan yazan bu aziz millet, üzerinde oynanan her türlü siyasi, askeri, ekonomik ve finansal darbelere karşı da tek yürek, tek bilek olmuştur ve olmaya da devam ediyor. İşte bu ruh, bizi ayakta tutuyor, işte bu ruh sayesinde 2053, 2071'lere doğru emin adımlarla kutlu yürüyüşümüzü sürdürüyor ve büyük Türkiye'yi birlikte inşa ediyoruz. Malazgirt Zaferi'nin 947. yıl dönümü vesilesiyle 26 Ağustos 1071'de Anadolu'nun kapılarını bize açan ve 'Size öyle bir vatan aldım ki ebediyen sizin olacaktır diyen Sultan Alparslan ve şanlı bir direnişle müdafaa ettiği bu güzel vatanın ebeden Türk yurdu olmasını sağlayan Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere kanlarıyla destan, cesaretleriyle tarih yazarak bize kutlu vatanı emanet eden aziz şehitlerimizi saygı ve rahmetle ve gazilerimizi minnetle yad ediyor, Türk Silahlı Kuvvetlerimizin tüm mensuplarını, kıymetli Hataylı hemşerilerimizi ve aziz milletimizi en içten dileklerimle selamlıyorum” ifadelerine yer verdi.
Haber: Kahraman Kar

 

PİYASA

  • FİYAT DEĞİŞİM DEĞ (%)
  • BIST 90121 % 1,94
  • DOLAR 5.4003 % 0,01
  • EURO 6.0961 % 1,15
  • ALTIN 214.52 % -0,59
1

VELİLERDEN BÜYÜKŞEHİR'E TEŞEKKÜR

2

1920 MARAŞSPOR'DA OLAĞANÜSTÜ GENEL KURUL

3

Kuşlarına Türk Sanat Müziği dinletiyor

4

Pazarcık'ta  ''15 Temmuz'' anma etkinliği

5

Rusya'ya Elbistan kabağı

6

Kahramanmaraş şehidini uğurladı!

7

SEÇİM SONRASI ALTIN FİYATLARI DÜŞTÜ

8

2 Ay sonra askere gidecekti baraj göletinde boğuldu  

Piazza, “Facia Üçlü”nün oyuncularını konuk etti

TME Films ve Efektif Sanat'ın ortak yapımcılığı ile beyazperdeye aktarılan "Facia Üçlü" adlı sinema filminin oyunculu özel gösterimi, Kahramanmaraş Pizza AVM'deki Cinemaximum'da gerçekleştirildi. Filmin başrol oyuncuları ve film ekibi, sinemaseverlerin ilgi odağı oldu.

Yol kontrolünde uyuşturucu madde ele geçirildi

Kahramanmaraş'ta yol kontrolü yapan jandarma ekipleri, şüpheli gördükleri bir araç içerisinde yaptıkları arama neticesinde 50 Gr. Kubar Esrar maddesi ile 2 Gr. Metamfetamin isimli uyuşturucu madde ele geçirildi.

Büyükşehir'den milli takıma dört güreşçi

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Güreş Takımı'ndan dört güreşçi Milli Takım'a seçildi.

Balıkçı esnafı sezonun açılmasını bekliyor

Kahramanmaraş'ta balıkçı esnafı balık sezonunun açılmasını bekliyor.

Milletvekili Kılıç, Türkoğlu'nda

AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili İmran Kılıç, bir dizi ziyarette bulunmak için Türkoğlu ilçesini ziyaret ederek, Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş ile istişarelerde bulundu.

VALİ VAHDETTİN Özkan'ın 30 Ağustos Zafer Bayramı mesajı

Kahramanmaraş Valisi Vahdettin Özkan 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.