İlginizi Çekebilir

AYCAN TÜRKOĞLU'NDA

Başkan Okumuş Gazeteciler Günü'nü kutladı

ZABITA EKİPLERİ SOKAKTAKİ SESSİZ DOSTLARIN YANINDA

BAŞKAN OKUMUŞ'TAN YARDIMCIOĞLU'NA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

“2021 YILINDA TÜRKOĞLU'NUN YARISINI AK PARTİ'YE ÜYE YAPMAYI PLANLIYORUZ”

TÜRKOĞLU'NDA ZABITALARDAN ÖRNEK DAVRANIŞ

TÜRKOĞLU BELEDİYESİ İZMİR İÇİN TEK YÜREK!

Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş tarafından "İzmir Üşürse, Türkiye Üşür" sloganıyla başlatılan kampanya kapsamında battaniyeler, kız-erkek yeni doğan çocuk paketleri, hijyen setleri ve kışlık kıyafetler olmak üzere toplamda 5 bin parça yardım malzemesi İzmir'deki depremden zarar gören vatandaşlara gönderildi.

Geçtiğimiz haftalarda İzmir'de meydana gelen 6,6 şiddetindeki depremde zarar gören vatandaşlar için yardım kampanyası devam ediyor. Bu kapsamda Türkoğlu Belediyesi’de depremde zarar gören vatandaşlar için "İzmir Üşürse, Türkiye Üşür" sloganıyla yardım kampanyası başlattı. yeni doğan çocuk paketleri, Battaniyeler, hijyen setleri, kışlık kıyafetlerden oluşan toplamda 5 bin parça malzeme hazırlayan Türkoğlu Belediyesi, İzmir’e ulaştırmak üzere hazırladıkları paketleri Türkoğlu Kaymakamlığına teslim etti.

DUYARLILIK GÖSTEREN HERKESE TEŞEKKÜR EDİYORUZ

Teslim töreninde konuşan Türkoğlu Kaymakamı Gürbüz Saltaş, “İzmir’e sahip çıkmak hepimizin görevidir” diyerek şöyle konuştu: ““İzmir üşürse Türkiye üşür. Bundan dolayı duyarlılık gösteren herkese teşekkür ediyoruz. Türkoğlu kaymakamlığı olarak belediyemizden teslim aldığımız yardım malzemelerini Kahramanmaraş Valiliği’ne ileteceğiz. Oradan da tüm bu malzemeler İzmir’de depremzedelere ulaşacak. İzmir’e sahip çıkmaz hepimizin görevidir”

İLK ETAPTA BÖLGEYE BATTANİYE DESTEĞİ SAĞLAMAYA KARAR VERDİK

Bu zor günlerinde İzmir halkının yanında olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getiren Türkoğlu Belediyesi Başkan Vekili Ramazan Bozdoğan,  “Türkiye İzmir için tek yürek" kampanyasına destek olmak adına "İzmir Üşürse Türkiye Üşür" sloganıyla çalışma başlattık. İzmir'de yaşanan deprem felaketi, tüm ülkede olduğu gibi ilçemizde de derin üzüntüyle karşılandı. Yaşanan felaketin ardından bölge halkı için ne yapabiliriz düşüncesiyle böyle bir kampanya başlattık. Hızlı bir şekilde hazırlıklarımızı tamamlayıp ağırlaşan kış şartlarını da göz önünde bulundurarak ilk etapta bölgeye battaniye desteği sağlamaya karar verdik. İzmirli kardeşlerimizle aramızda mesafeler olsa da bu yardımlarla Türkoğlu’ndan İzmir’e bir bağ kurmuş oluyoruz. Koronavirüs salgını nedeniyle bölgede maske, kolonya ve hijyen malzemelerine ihtiyaç duyulmakta ve bizde kapsamda da malzeme temin ettik. Depremzede çocuklar için de kıyafet ve oyuncak hazırladık" dedi.

Konuşmaların ardından temin edilen malzemeler Kahramanmaraş Valiliğine teslim edilmek üzere Türkoğlu Kaymakamı Gürbüz Saltaş’a teslim edildi.

 

 

 

PİYASA

  • FİYAT DEĞİŞİM DEĞ (%)
  • BIST 1572.43 % 1,01
  • DOLAR 7,4564 % -0,23
  • EURO 9,0332 % -0,06
  • ALTIN 440.722 % -0,27
1

VELİLERDEN BÜYÜKŞEHİR'E TEŞEKKÜR

2

1920 MARAŞSPOR'DA OLAĞANÜSTÜ GENEL KURUL

3

Kuşlarına Türk Sanat Müziği dinletiyor

4

Pazarcık'ta  ''15 Temmuz'' anma etkinliği

5

Rusya'ya Elbistan kabağı

6

Kahramanmaraş şehidini uğurladı!

7

SEÇİM SONRASI ALTIN FİYATLARI DÜŞTÜ

8

2 Ay sonra askere gidecekti baraj göletinde boğuldu  

AYCAN TÜRKOĞLU'NDA

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kahramanmaraş Milletvekili Prof. Dr. Sefer Aycan, Türkoğlu ilçesine çıkarma yaptı.

Başkan Okumuş Gazeteciler Günü'nü kutladı

Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü nedeniyle bir mesaj yayınladı.

ZABITA EKİPLERİ SOKAKTAKİ SESSİZ DOSTLARIN YANINDA

Türkoğlu Belediyesi zabıta ekipleri hafta sonu uygulanan sokağa çıkma kısıtlamasında sokak hayvanlarının aç kalmaması için yem bıraktı.

BAŞKAN OKUMUŞ'TAN YARDIMCIOĞLU'NA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş, Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Mahmut Yardımcıoğlu'na ziyaret ederek, yeni görevinde başarılar diledi.

“2021 YILINDA TÜRKOĞLU'NUN YARISINI AK PARTİ'YE ÜYE YAPMAYI PLANLIYORUZ”

2021 yılında Türkoğlu'nun yarısını AK Parti'ye üye yapmayı planladıklarını söyleyen AK Parti Türkoğlu İlçe Başkanı Feyzettin Okumuş, “Cumhurbaşkanımızın eline daha çok güçlendirip, dünyaya daha iyi meydan okuması için biz kendisine üye kayıtlarımızla destek vermeye çalışıyoruz” dedi.

TÜRKOĞLU'NDA ZABITALARDAN ÖRNEK DAVRANIŞ

Türkoğlu Belediyesi'ne bağlı zabıta ekipleri, hafta sonu kesintisiz uygulanan sokağa çıkma yasağında cadde ve sokaklardaki hayvanlara su ile yemek verdi.