İlginizi Çekebilir

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan: Tüm Türkiye'ye kritik çağrı

40 yıl önce terk ettikleri ata yurtlarına şölenle döndüler   

Okul fareleri, kıskıvrak yakalandı

Keçe tasarım sergisi açıldı   

Araba fiyatına ulaşan kurbanlıklar alıcı bekliyor  

İtibar etmeyin

OKUMUŞ “HİZMET SEVDASI İLE ÇALIŞIYORUZ

Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş, Önsenhopuru mahallemizden Malik Ejder Demirci ve mahalle sakinleri ile bir araya geldi.
Mahalle ziyaretlerine aralıksız devam eden Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş, Mahalle halkının dertlerini, önerilerini, fikirlerini ve mahallelerin sorunlarını her gün çıkarak evlerinde ve mahallelerinde dinliyor. Halkın ayağına kadar giderek hal ve hatır sormayı ihmal etmeyen Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş “Hemen hemen hergün uzak yakın demeden, hizmet sevdası ile vatandaşlarımızın ayağına kadar gidip onları dinliyoruz. Sosyal ve altyapı anlamında bir sıkıntıları var mı bunları sorarak birim müdürlerimizle anında müdahele ederek, projelerimizi geliştiriyoruz. Halkımızla beraber bu güzel ilçemizi şekillendiriyor ve ileriye taşıyoruz. Bugunde Önsenhopuru mahallemize gelerek halkımızın sıkıntılarını dinledik. Önerilerini aldık. Mahallemizde ki eksiklikler nedir not alıp en kısa sürede çözmeye çalışıyoruz. Halkımız bizlere güveniyor onların güvenlerini boşa çıkarmayacağız. Bizleri güzel şekilde ağırlıyorlar demek ki güzel işler yapıyoruz diyor ve daha güzel işler yapmak için şevkle çalışıyoruz'dedi. Hayriye Aslı Ersoy

PİYASA

  • FİYAT DEĞİŞİM DEĞ (%)
  • BIST 93418 % 0,79
  • DOLAR 6.2288 % -2,00
  • EURO 7.0729 % -1,89
  • ALTIN 238.14 % -0,43
1

VELİLERDEN BÜYÜKŞEHİR'E TEŞEKKÜR

2

1920 MARAŞSPOR'DA OLAĞANÜSTÜ GENEL KURUL

3

Kuşlarına Türk Sanat Müziği dinletiyor

4

Pazarcık'ta  ''15 Temmuz'' anma etkinliği

5

Rusya'ya Elbistan kabağı

6

Kahramanmaraş şehidini uğurladı!

7

SEÇİM SONRASI ALTIN FİYATLARI DÜŞTÜ

8

2 Ay sonra askere gidecekti baraj göletinde boğuldu  

Dolar ve Euro'daki artış işleri etkiliyor

Kahramanmaraş'ın Türkoğlu İlçesinde telefon işletmecisi olan Erkan Nahırcı, dövizlerin artmasının işleri tedirgin ettiğini söyledi.

Bu mahallede telefon çekmiyor  

Kahramanmaraş'ın Onikişubat İlçesi Yenidemir Mahallesi'nde telefon şebeke vericilerinin iyi çekmemesi nedeniyle vatandaşlar, cep telefonu ile görüşmelerini tepe ve çatılara çıkarak gerçekleştirebiliyor.  

Başkan Erkoç: “Hayvancılık OSB'si kuruyoruz”

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, Canlı Hayvan Borsası'nda incelemelerde bulundu.

Bayazıt, “Tercihlerinizi şansa bırakmayın”

Özel Birey Eğitim Kurumları Rehberlik Servisi Üniversiteler tercihleri sürecinde vermiş olduğu Doğru Tercih semineriyle adaylara destek olmaya devam ediyor.

KAÜ ve GAÜ'den Kahramanmaraş Fuarı

Kıbrıs Amerikan Üniversitesi (KAÜ) ve Girne Amerikan Üniversitesi (GAÜ) 7-14 Ağustos tarihleri arasında Kahramanmaraş Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezi'nde alanında uzman danışmanlarla güvenli tercih, uzman psikologlarla meslek danışmanlığı, seçkin üniversitelerin tanıtım etkinlikleri ve uzman eğitimcilerle bilgilendirme fuarında yer alarak aday öğrenciler ile buluşuyor.

Uyuşturucu operasyonu: 1 gözaltı   

Kahramanmaraş'ta düzenlenen uyuşturucu operasyonunda 1 kişi satışa hazır uyuşturucu maddeleriyle birlikte yakalandı.