Kahramanmaraş İl Emniyet Müdürlüğünce il genelinde düzenlenen haftalık operasyonlar dur durak bilmeden devam ediyor. Kent huzuru ve kamu düzenini sağlamak amacıyla çalışmalar düzenleyen polis ekiplerinin geçen hafta icra ettiği operasyonlarda; çeşitli suçlardan haklarında arama kararı bulunan 104 şahıs, uyuşturucu madde ticareti yapan 3 şahıs, ikamet ve işyerlerinde hırsızlık olaylarına karışan 31 şahıs olmak üzere toplam 138 kişi yakalanarak adli makamlara sevk edilirken 71’i tutuklanarak cezaevine gönderildi. Düzenlenen operasyonlar sırasında; 135,70 gram metamfetamin, 187,5 adet sentetik ecza malzemesi ve 6 adet ruhsatsız tabanca ele geçirildi.

Fotoğraf4

TRAFİK EKİPLERİ DE DENETİMLERİNİ SÜRDÜRÜYOR

Yapılan bu operasyonların yanı sıra trafik şube ekipleri de denetimlerine hız kesmeden devam ediyor. Kent trafiğini olumsuz etkileyen ve gürültü kirliliğine sebep olan 56 araca yüksek sesle müzik dinlemekten, 27 araca ise abartı egzozdan işlem yapıldı.

Başkan Güngör, Milli Savunma Bakanı Güler ile Valiliği Ziyaret Etti Başkan Güngör, Milli Savunma Bakanı Güler ile Valiliği Ziyaret Etti

Kaynak: Haber Merkezi