Kahramanmaraşlı Futbolseverler, Milli Heyecana Dev Ekrandan Eşlik Etti Kahramanmaraşlı Futbolseverler, Milli Heyecana Dev Ekrandan Eşlik Etti

31 Mart 2024’te gerçekleşecek olan Mahalli İdareler Yerel Seçimleri yaklaşırken, sahada da çalışmalar hızlandı. Kasım ayında Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan aday adaylığını açıklayan Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş, sanayisi, ekonomisi, tarımıyla ön plana çıkan kentin, yeni ufuklara açılması ve deprem izlerinin bir an evvel sarılması adına halkın ihtiyaçları doğrultusunda projelerini hayata geçireceğini belirtti.

HALKIMIZIN İHTİYAÇLARINA ODAKLANACAĞIZ

Başkan Okumuş, şu sözleri kaydetti; “İlçemizin gelişmesinde çok çalışmanın değerini ve potansiyelini biliyoruz. Birlikte daha fazla başarıya ulaşmak adına herzamankinden fazla güç birliğine ihtiyacımız var. AK Parti öncülüğünde çağ atlayan Türkiye gerçeğini göz önüne alarak yani hikayeler yazma peşindeyiz. Sanayisi güçlü, ekonomik parametreleri güçlü, insani değerlere önem veren, şehre dokunan yeni hikayeler.. Yeni ufuklara yelken açacak ve herkesi kucaklayan bir vizyonla şehrimizi güçlendireceğiz. Tarımın kalbinde, sanayinin öncüsü Kahramanmaraş ve Türkoğlu, hep birlikte daha aydınlık yarınlara yürüyecek. Sizlerle birlikte, halkımızın ihtiyaçlarına odaklanacak ve şehrimizi bir adım daha ileri taşıyacak projeleri hayata geçireceğiz. Güçlü bir birliktelikle, Kahramanmaraş'ı Türkoğlu'nun ışıltılı yarınlarına taşıma zamanı geldi.”

Haber: Ayşegül Dokuyucu

Editör: Çağatay GEDİK