Eğitim alanındaki çalışmalarıyla iyi bir nesil yetişmesi için çaba gösteren Türkoğlu Belediyesi, ilçedeki öğrencilerin milli ve manevi değerlerin daha iyi anlaşılabilmesi için Çanakkale gezisi düzenledi. Bu arada öğrenciler Çanakkale gezisi öncesi TEKNOFEST 2021''i ziyaret etti.

Gözden kaçırmayın

Öğrenciler sinema ile buluşmaya devam ediyor Öğrenciler sinema ile buluşmaya devam ediyor

‘Sosyal belediyecilik’ anlayışıyla hizmetlerini sürdüren Türkoğlu Belediyesi, ilçede okuyan öğrencilere yönelik tarihi ve kültürel gezi turlarına devam ediyor. Bu kapsamda Türkoğlu Belediyesi her ay olduğu gibi bu ayda ilçede okuyan gençleri, ecdadımızın büyük zaferle kazandığı Çanakkale'ye uğurladı. Öte yandan, öğrenciler Çanakkale gezisi öncesi İstanbul'da düzenlenen geleceğin bilim yıldızları milli teknoloji hamlesi olan TEKNOFEST 2021'i ziyaret etti. Belediye Başkanı Osman Okumuş, ziyaretle ilgili yaptığı açıklamada, "Gençlerimizi ilk olarak İstanbul'da düzenlenen geleceğin bilim yıldızları milli teknoloji hamlesi olan TEKNOFEST 2021'e sonrasında ise ecdadımızın büyük zaferler kazandığı Çanakkale'ye uğurladık" dedi.

Okumuş, genç dostu belediyecilik anlayışıyla gençlerin her alanda başarı merdivenlerini emin adımlarla tırmanmaları için desteklerinin süreceğini ifade etti.