15 Temmuz darbe girişiminin ardından meydanlarda devam eden demokrasi nöbetimiz, Cumhurbaşkanımızın talimatıyla nasıl başladıysa 10 ağustos çarşamba günü yine Cumhurbaşkanımızın talimatıyla ara verdi. Meydanlardaki nöbetlerimize virgül koysak da vatan nöbetlerine elbette devam olan bir millet olarak her zamankinden daha uyanık daha akıllı olmak zorundayız. Aramızdaki fikir ayrılıklarını bir kenara bırakarak bu kenetlenme, bir olma ruhunu sonsuza kadar yaşatmak zorunda olduğumuzu, aksi taktirde  iç ve dış düşmanlarla savaşmak için gerekli birliği bulamayacağımızı unutmamalıyız. Bizler de Deka Grup ve Deka Medya Grup olarak demokrasi nöbetlerimize, bu vatanın güvenliği ve bölünmez bütünlüğü için bize düşeni layıkıyla yapmaya devam ediyoruz. 


SAYGI, MİNNET, ŞÜKRANLA...

Darbe girişiminde önderimiz olarak en başından beri üstün cesaret, dirayet ve kararlılıkla bizlere yol gösteren Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a, daha olayın başında kararlılığını ortaya koyan Başbakanımız Sayın Binali Yıldırım'a, darbecilere cesaretle direnen Genelkurmay Başkanımız Sayın Hulusi Akar'a, milletin ve  devletin yanında olan tüm muhalefet partisi başkanlarına saygı ve minnetlerimi sunuyorum. Kahramanmaraş için ise Başta Başbakan Yardımcısı Sayın Veysi Kaynak olmak üzere, TBMM İçişleri Komisyonu Başkanı Sayın Celalettin Güvenç'e, Eski Kültür Bakanı Kahramanmaraş Milletvekili Sayın Mahir Ünal'a, Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç'a, 12 Şubat Belediye Başkanı Sayın Hanefi Mahçiçek'e, Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Sayın Necati Okay'a, varlığıyla yanımızda olan DEKA Grup Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Arslan Deveboynu'na, darbe gecesi dahil halkı bilinçlendirmek için Radyo Fresh stüdyolarında bize aktif destek olan DEKA Medya Grup Başkanı Sayın Abdullah Deveboynu'na, tüm Kahramanmaraş Milletvekillerimize, AK Parti ilçe başkanlarına, sivil toplum kuruluşları temsilcilerine ve kanaat önderlerine şükranlarımı devletinin ve milletinin yanında darbecilere karşı canını hiçe sayan silahlı kuvvetler personeline, yüreğindeki imandan başka silahı olmayan ama tanklara, toplara, mermilere karşı canını hiçe sayan kahraman evlatlarımıza en kalbi duygularla  teşekkürlerimi sunuyorum. Şehitlerimize Allh'tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar diliyor, gazilerimizin alınlarından öpüyorum.

 AMAN DİKKAT!!!! 

13 Ağustos Cumartesi gecesi Beşiktaş ve Galatasaray arasında oynanan Süper Kupa finali öncesi, hiç istemediğimiz, şiddetle karşı çıktığımız olaylar yaşandı ne yazık ki. Sporun birleştirici ve eğlendirici yönüne şiddeti sokan kişileri şu takımlı bu takımlı diye ayıran zihniyeti  şiddetle kınıyorum. Onlarca kişinin yaralandığı, otobüslerin taşlandığı, birçok kişinin bıçaklandığı bir olayın iki takımın taraftarları arasında, hele de birliğe bu kadar ihtiyacımız olan bir zamanda olması çok düşündürücü. Darbe girişiminde umduğunu bulamayan iç ve dış mihrakların provakatif eylemlerine karşı uyanık olmak zorundayız. Kahramanmaraş ve Türkiye'de de tüm halkımızın demokrasi nöbetlerine kalbi, fikri olarak devam etmesi gerektiğine bir kez daha vurgulamak istiyorum . Bugünlerde sıkça duyduğunuz Üst Akıl Oyunlarına karşı galip gelmek istiyorsak, daha üst akıl olmak zorundayız.  

Allah devletimizi ve milletimizi her türlü kötülükten korusun!!!!! 
Eyvallah