2024 yılının 31 Mart’ında yapılacak olan yerel seçimlerde aday adaylığı için başvuru sürecinde sona gelindi. Bu kapsamda Büyükşehir Belediye Başkanlığına, İlçe Belediye Başkanlığına ve Meclis Üyeliğine talip olan isimlerde aday adaylık başvurularını yapıyor. Kahramanmaraş’ın tanınmış simalarından biri olan Abdurrahman Bağcı da Türkoğlu Belediye Başkanlığına aday adayı oldu.  Türkoğlu'nun ihyası ve inşası için var gücüyle çalışacağına söz verdiğini ifade eden Bağcı, Başvuru evraklarını İlçe Yöneticilerine teslim ettikten sonra aday adaylığını kamuoyuyla paylaştı.

1-87

ÖNCELİĞİMİZ EL BİRLİĞİYLE İLÇEMİZİN İNŞASI VE AYAĞA KALDIRILMASI OLACAKTIR

Abdurrahman Bağcı, "Öncelikle 6 Şubat'ta yaşanan asrın felaketinde hayatını kaybeden tüm deprem şehitlerimize Allah'tan rahmet diliyorum. Ailelerine başsağlığı diliyorum. Yaralılara acil şifalar diliyorum. Hepimizin malumu 31 Mart 2024 de yapılacak yerel seçim sürecine gidiyoruz. Bizimde bu süreçle ilgili Türkoğlu İlçemizden AK Parti Belediye Başkan aday adayı niyetimiz hasıl oldu, Türkoğlu'muza hizmet getirebilmek Türkoğlu'muzu daha yaşanabilir bir ilçe olması adına ilçemizin ihyası ve inşası için var gücümüzle çalışacağımıza buradan söz veriyorum. Allah bizlere güzel hizmetler, hakkınca hizmetler yapabilmeyi nasip eylesin, burada aslolan hep söylediğimiz gibi koltuklardan güç alan değil, koltuklara bir şey verebilen insandır ana temamız ana hedefimiz. Allah nasip eder, biz yaparız, nasip olmaz, başkaları yapar ama önemli olan Türkoğlu’na sahip çıkarak önceliğimiz  el birliğiyle ilçemizin inşası ve ayağa  kaldırılması olacaktır" ifadelerini kullandı.

Haber: Ayşegül Dokuyucu

Şekeroba'daki yangın felaketinin ardından bölge yerinde incelendi Şekeroba'daki yangın felaketinin ardından bölge yerinde incelendi

Editör: Didem Kayabaşı