31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri öncesi, 81 il genelinde gelenekselleşen AK Parti temayül yoklaması gerçekleşti. Kahramanmaraş’ta da yapılan AK Parti temayül yoklamasına il ve ilçe belediye başkanı aday adayları katılırken adaylık süreçleriyle ilgili değerlendirmelerde bulundular. Konu kapsamında Türkoğlu Belediye Başkanı ve Büyükşehir Belediye Başkanı aday adayı Osman Okumuş, Kahramanmaraş'ı, Türkiye’de en çok konuşulan şehirlerden birisi haline getirecek tecrübe ve yeteneğinin olduğunu belirtti.

Başkan Görgel, A Haber Canlı Yayınında Şehirdeki Son Durumu Anlattı Başkan Görgel, A Haber Canlı Yayınında Şehirdeki Son Durumu Anlattı

F_3amufW8AAtc8t

ŞEHRİMİZ TÜRKİYE'NİN EN GÜZEL ŞEHİRLERİNDEN BİR TANESİ

Başkan Okumuş sözlerine şöyle devam etti; “Temayül yoklamasıyla birlikte kurumsal bir partinin mensubu olmaktan, halkımızın canı yürekten sevdiği, AK Parti'mizin mensubu olmaktan yine gurur duyduk. 31 Mart yerel seçimleri için ilk aşama olan teşkilatlarımızın oy kullandığı temayül yoklamasını gerçekleştirdik. Adeta bayram coşkusu vardı. 20 yıllık belediye tecrübemizin getirmiş olduğu özveriyle, şehrimizin 11 ilçesinde müthiş bir karşılığımız, dostluğumuz varmış. Teşkilat mensuplarına bu heyecana ortak oldukları için teşekkür ediyoruz. Burada hem Büyükşehir Belediye Başkanı aday adaylığı, hem de ilçelerin aday adaylığı oylandı. Teşkilatın oyları seçim öncesi çok önemli. Büyükşehir Belediye Başkanı olduğumuz takdirde Kahramanmaraş'ımız için iki dönem belde belediye başkanlığının, iki dönem ilçe belediye başkanlığının tecrübesiyle hemen göreve başlayacak donanıma sahibiz. Şehrimiz Türkiye'nin en güzel şehirlerinden bir tanesi. Kahramanmaraş'ı dünyada, Türkiye'de en konuşulan şehirlerden birisi haline getirecek tecrübemiz ve yeteneğimiz var.”

Haber: Ayşegül Dokuyucu

Editör: Didem Kayabaşı