2024 yılında gerçekleştirilecek olan yerel seçimler öncesi Belediye Başkan Aday Adaylığına müracaat etmek için adaylık düşünen isimler mevcut görevlerinden istifa ediyor. Kahramanmaraş’ta da AK Parti Türkoğlu İlçe Başkanı Feyzettin Okumuş, Pazarcık İlçe Başkanı Harun Eskigün ve Çağlayancerit İlçe Başkanı Mehmet Berk görevlerinden istifa ettiğini kamuoyuna duyurdu. Öte yandan istifa eden ilçe başkanlarının yerine atamalar yapıldı. AK Parti Pazarcık İlçe Başkanlığına Halit Karabudak, Çağlayancerit İlçe Başkanlığına Ferhat Kekil, Türkoğlu İlçe Başkanlığına ise Hayrullah Koz atandı.

Türkiye Gazeteciler Konfederasyonu'nda Nuri Kolaylı Yeniden Başkan Seçildi Türkiye Gazeteciler Konfederasyonu'nda Nuri Kolaylı Yeniden Başkan Seçildi

AK PARTİ DAVAMIZIN HİZMET MARATONU BİR BAYRAK YARIŞIDIR

Görevlerinden istifa eden 3 ilçe başkanı ortak bir istifa mesajı yayımladı. Mesajda şu ifadelere yer verildi; “Saygıdeğer hemşerilerimiz. Kurulduğu günden bu yana milletimizin refahı, birliği ve huzuru için kararlıkla çalışan AK Parti, Türkiye’nin siyaset sahnesinde önemli bir değişimin ve dönüşümün sembolü olmuştur. Partimizin temel değerleri olan adalet, özgürlük, demokrasi ve milli birlik ruhu, Türkiye'nin güçlü bir şekilde ilerlemesi için temel bir direksiyon görevi üstlenmiştir. Toplumumuzun her kesimine kucak açan ve farklılıkları zenginlik olarak gören partimiz, ülkemizin her bir köşesinde birlik, beraberlik ve dayanışma duygusunu güçlendirmiştir. Böylesine büyük bir siyasi oluşumun içerisinde yer alarak sizlerin teveccühü ve desteğiyle çalışmaktan onur duyduğum AK Parti İlçe Başkanlığı görevinden gönül birliğiyle aldığımız karar sonucunda istifa ediyoruz. Görev süremiz boyunca, ilçemizin kalkınması ve refahı için büyük bir gayretle çalışmaya özen gösterdik. Projelerimiz ve hedeflerimiz doğrultusunda birçok başarı elde ettik. Birlikte yürüdüğümüz yolculuk boyunca desteklerini esirgemeyen, başta Sayın Genel Başkanımıza, İl Başkanımıza ve tüm hemşerilerimize teşekkürlerimizi iletiyoruz. AK Parti davamızın hizmet maratonu bir bayrak yarışıdır. Partimizin yüklemiş olduğu misyonu görev süremiz boyunca ve elimizden geldiğince ilçemizde taşımaya çalıştık. Bundan sonra da taşımaya devam edeceğiz.”

379905296_692263896260499_5534754311829598702_n

Haber: Ayşegül Dokuyucu

Editör: Didem Kayabaşı