Ziyarette Özdemir’e Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş ve AK Parti İlçe Başkanı Feyzettin Okumuş’ta eşlik etti. Ziyarette Başkan Okumuş, Özdemir’e proje hakkında bilgiler vererek yapılan ve yapılacak olan çalışmaları anlattı. Başkan Okumuş, Milletvekili Ahmet Özdemir’e ziyaretlerinden ve ilçelerine yapmış olduğu katkılardan dolayı teşekkür etti.

Ziyarette açıklamalarda bulunan Özdemir,“Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş’un güzel çalışmalarından birine daha şahit olmaya geldik. Türkoğlu Millet Meydanının 2. Etap çalışmaları başlamış, eski adliye binası yıkılmış ve burası ilk etabın ikinci kısmı, başkanımın anlattığına göre birde üçüncü kısmı var. Türkoğlu çok güzel bir şehre dönüştü, Türkoğlu böyle bir eski köy görüntüsünden çok modern, gezi alanları ile yürüyüş yollarıyla caddesiyle millet meydanlarıyla çok güzel bir şehre dönüştürdü. Osman başkanımızın Türkoğlu’nda ki, başarılı çalışmalarını takip ediyoruz. Mümkün olduğunca da destek olmaya çalışıyoruz. Bu yaptığı güzel işlere inşallah bu başarılı çalışmaları büyüyerek, Türkoğlu’nu da büyüterek kendisini de büyüterek, AK Partinin buradaki gücünü de büyüterek devam edecek. Onun için başkanımızı tebrik ediyoruz başarılı çalışmalarının da devamını diliyoruz” ifadelerini kullandı.

Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş ise; “Ziyaretlerinden ve ilçemize yapmış olduğu katkılardan dolayı Milletvekilimize teşekkür ederiz. Gece, gündüz, 7/24 güzel Türkoğlu ilçemize en güzel hizmetleri etmeye devam edeceğiz” dedi.

Tıbbın babası Türkoğlu’nda yetişen “Kara Mürver” Tıbbın babası Türkoğlu’nda yetişen “Kara Mürver”

Editör: Didem Kayabaşı