Kahramanmaraş’ın sevilen isimlerinden olan Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş, eşi Funda Okumuş ile birlikte içinde bulunduğumuz Ramazan ayında dar gelirli ailelerin iftar sofralarına çat kapı misafir oluyor.

Gözden kaçırmayın

Okumuş: İlçemize merkezde olmayan sosyal tesisler kazandırdık Okumuş: İlçemize merkezde olmayan sosyal tesisler kazandırdık

Gerçekleştirdiği hizmet ve çalışmalarla adından sıkça söz edilen Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş, 2 yıllık aranın ardından tekrardan iftar sofraların da bir araya gelinen mübarek Ramazan ayında özellikle dar gelirli ailelerin sofrasına eşi Funda Okumuş ile birlikte konuk oluyor. Aile fertleriyle iftar açıp sohbet etmenin yanı sıra evde bulunan çocuklara sürpriz hediyeler, oyuncaklar, öğrencilere ise kitaplar hediye eden Osman Okumuş, aynı zamanda ailelerin sorun ve sıkıntılarını dinleyip bunların giderilmesi noktasında çözümler ve yardımlarda bulunuyor.

ALI_2075

Bu arada Okumuş, gittiği mahalledeki çocuklara ise şişme oyun parkı, pamuk şeker ikramı ve tatlı ikramlarında bulunarak çeşitli sürprizler gerçekleştiriyor.