Türkiye’nin en büyük akaryakıt istasyonlarından birisi olan OPET Akaryakıt İstasyonu,  Yavuz kardeşler tarafından Onikişubat İlçesi, Gayberli Mahallesi Kayseri Yolu’nda açıldı. Açılış Törenine; Kahramanmaraş Valisi Ömer Faruk Coşkun, AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Ahmet Özdemir, AK Parti Kahramanmaraş İl Başkanı Av. Fırat Görgel, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş, Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mustafa Buluntu, Kahramanmaraş Ticaret Borsası Başkanı Mustafa Narlı, eski Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, birçok iş insanı ve davetliler katıldı.

b

YAVUZ AİLESİ KENTE GÜZEL HİZMETLER ETMİŞ İNSANLAR

Türkiye Gazeteciler Konfederasyonu'nda Nuri Kolaylı Yeniden Başkan Seçildi Türkiye Gazeteciler Konfederasyonu'nda Nuri Kolaylı Yeniden Başkan Seçildi

Açılışa törenine katılan Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş, “Bugün siyasi büyüklerimizle birlikte güzel bir işyerinin açılışını yaptık. Ramazan, Kemal, Ahmet Yavuz, bu memlekete hem siyasi anlamda hem de iş hayatı anlamında güzel hizmet etmiş güzel insanlar.  Bu güzel tesisi Kahramanmaraş’a kazandıkları için bu güzel aileye teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

Editör: Didem Kayabaşı